reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
czesc,tak sie zlozylo,nie planowalam tego,ale jestem bardzo szczesliwa!!!!!!ze wzgledu na wiek balam sie,czy dziecko bedzie zdrowe,ale wszystko sie udalo!fajnie czasami sie bac,zeby potem moc sie tak cieszyc!
 
cze Sylwia :)
zagladaj czesciej do nas
na prawde chetnie przyjmiemy nowa Poznanianke


Slowiczku
- humorek lepszy?????

BIEDRONKA - po dzisiejszej nocy stwierdzilam,ze nie bede jej dawac nic przed 5,bo i tak nic nie zjadla,ze 3 lyzeczki moze.Ale wyla w najlepsze.I zasypia ostatnio tylko na zabe na moim brzuchu.W dzien nie ma problemow,za to w nocy przechodzi duuuzo gorzej to odstawienie niz Zuzinek.
Kupilam ta masc na katar co mi kiedys polecalas.I Hania nadal ma lekki,nic sie wiecej nie rozwija,co mnie cieszy.
Zuzia za to zdechlaczek jest.Dzis podczas kapieli powiedziala,mi ze ma kroste na szyi,Ja sprawdzam,a tu sie okazuje,ze ma zgrubienie na wezlach:baffled:.
A jutro musze ja zabrac ze soba.Bo jade z Hania do hematologa.Poprosze zeby mi obejrzala tez Zuzie.Po poludniu pewnie do pediatry:baffled:


I tyle z tego co u mnie dzisiaj.

Pozdrawia Katka:ninja2:

 
katuś powodzenia!!!!u mnie z Kiniuska było duuuuuuuuuuużo lepiej niż z Ewą,ale ja ją od początku trochę odseparowywałam od siebie,co by nie było jak z Ewą...
a poza tym to u mnie do dupy:sad::sad::sad::sad:
sylwia a skąd dokładnie jesteś????
a poza tym to byłam dziś w UP of course wczoraj 2h chyba w nocy se trase planowałąm,pojechałam,zgubiłam się,w końcu trafiłam i ***** zalatwiłam,bo się numerki skończyły,ale z drugiej strony to jakoś mi to wisi,,,wszystko mi wisi... muszę w końcu ograniczyć palenie,mąż po mnie przyjechal i kupilimy neu spacerówkę,znaczy parasolkę coneco za 150zł i jest superowa...bo poprzednia za 100zł się rozsypała,znaczy...a nieważne...jakoś wszystko mnie przerasta,a poza tym to pojebana jestem jak paczka gwoździ i najchętniej to bym się spruła,ale tak bym się sponiewierała jak nigdy,ale nie da rady...
 
witaj SYLWIA na forum Poznanianek :-) :rofl2: witaj i pisz dużo i często

Biedronka, a napisz proszę, gdzie kupiłaś tą spacerówke, bo rozumiem,że to jest taka zwykła parasolka i pewnie lekka? :tak: bo ja tez muszę zmienić, a nie uśmiecha mi się kupowania spacerówki za 400zł

Katka, po prostu trzymajcie się cieplo i zdrowo, powodzenia :crazy::rofl2::-D:-)

Słowiczek, i jak tam, trzeba Wam pożyczyć wiaderko prądu? :sick::angry::szok:
 
dzięki Biedronka, byłam tam w zeszłym tygodniu i nic, więc może nowa dostawa :tak: , a na ALLEGRO też je oglądałam :-D bo jednak 5,5 kg to nic w porównaniu z 12 czy 15, bo tyle waży teraz nasz wózek + 12 kg dziecko i koszmar dla MATKI POLKI, a szczególnie jak trzeba wsiąść do tramwaju, więc wybieram się na zakupy :rofl2:
 
Witajcie!ja jestem ze Skorzewa,kolo Poznania.jak pisalam mam trzech chlopakow!!!!!mam wrazenie ze jestem duzo starsza od Was,ale chyba wiek nie ma znaczenia.moze bede mogla sluzyc radami???jutro jade na wakacje i bede dopiero za miesiac,wiec wtedy wiecej napisze i wysle tez nasz foty.bardzo pozdrawiam i zycze udanych wakacji!!!!!!!!
 
reklama
Do góry