reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
witaj Sylwia :tak:

ja dziś miałam porąbany dzień... ale nie o tym ;-)

Słowiczku jak z prądem? nadal problemy? wiatr wieje przeokrutnie, mam nadzieję, że nic Wam nie pourywało :tak:

Katka może Zuzi jakieś przeziębionko się szykuje, skoro powiększone węzły chłonne? oby nie świnka :no:

Biedronko ale Ty jesteś zakręcona, jak kawałek drutu :tak: troszkę więcej wiary w siebie :tak: i rzuć w końcu te papierochy, bo kolejny poniedziałek już za nami :-p

coś mnie chyba na chorobę bierze :eek: oby nie...

miłego wieczoru :tak:
 
cześć babki.
Witam nowe koleżanki!!!!

Jak widzicie prundu nie zabrali :-)
Musiałam jednak wszystko wyjaśniać...wrrrrrrr.....

A ja czekam na powrót mojego chłopa i nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Idę zafajczyć....biedronko ja też niestety jarająca.
Spadam, bo jedno dziecię nie chce jeszcze spać ale za to bardzo zaczyna się domagać mojej obecności...
 
Witam nowe Koleżanki :tak: i zapraszam do częstych odwiedzin ;-)
jak tak Was - Nas czytam, to wynika,że każda już czeka na weekend, bo tydzień był bardzo zakręcony u każdej razem i z osobna - problemy z prądem, zdrowotne, u mnie z autem którego już nie mamy bo sprzedany i wogólo dużo się działo, więc byle dzisiaj do 15.00 i odpoczynek - u mnie aktualnie 5 dni, bo 3 dni urlopy, i wyjeżdzam z dzieciem na wieś do rodziców :zawstydzona/y::-) a i pogoda sie robi, więc chyba faktycznie będzie można wypocząć na świeżym powietrzu :rofl2: czego i Wam życzę w tym zaganianym życiu - WYPOCZYNKU I SPOKOJU :-):-D:rofl2::-D:-)
a ponieważ robi sie na tym forum coraz gęściej, z czego się bardzo cieszę, może znowu warto pomyśleć i w końcu się spiąć i po sezonie urlopowym zorganizować SPOTKANIE POZNANIANEK ???
 
czesc Jolka!jestes mama jednego synka?gdzie rodzilas i jaki byl twoj porod?

Mam dwóch synków, starszy właśnie we wrześniu zaczyna edukację ;-)
Porody w skrócie można opisać tak: 12 godzin męczarni, spadek tętna dziecka i cesarka :-( z tym że teraz zrobili szybciej i było ok, a z poprzednim w ostatniej chwili i dostał tylko 1 punkt, ale w sumie też jest ok :tak:
 
słowiczek KOPCIURO:-D co palisz??? ja se postanowiłam za przypomnieniem leyna,że po tej ramie,którą niebawem otworzę rzucam moim starym sposobem czyli za każdą ramę będę wrzucać kasę do skarbonki:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
reklama
Do góry