reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

laski,a jak Wy macie na imię???
znaczy słowiczek i katka to wiem,ze Katarzyna tak?
jola i sylwia to pewnie jak wskazuje nick jola i sylwia:)
a Ty leyna???jarzębinka???lilitu??? a tak poza tym lilitu to Twój rocznik?naczy 1984?bo mój też:)
aha no,a Wanda to Wanda???
 
reklama
Katka a jak tam Wasze zdrówko????
Pamietasz co ja przechodziłam jak gaba poszła do przedszkola...myślałam, ze Was to ominie, bo przecież Zuzię uodparniałaś ( ja Gabę też) widocznie to wszystko było do d...a dzieci musza poprostu odchorowac swoje i wzmocnić organizm.
Ciekawe jaką jazdę będę miała od września...
 
reklama
jej, człek znika na jeden dzień a tu tyle postów, że normalnie czasami tyle przez tydzień nie napiszemy co w jeden dzień :szok::no::-)

laski,a jak Wy macie na imię???
znaczy słowiczek i katka to wiem,ze Katarzyna tak?
jola i sylwia to pewnie jak wskazuje nick jola i sylwia:)
a Ty leyna???jarzębinka???lilitu??? a tak poza tym lilitu to Twój rocznik?naczy 1984?bo mój też:)
aha no,a Wanda to Wanda???

A Leyna to coś mi się kołacze, ze ma na imię Magda.
Albo się mylę...

Słowiczku nie mylisz się, dobrze Ci się kołacze :tak: Tak mam na imię w krótszej wersji, bo w dłuższej to Magdalena ;-)
ja już kieeeeedyś tam pisałam o sobie jak do Was dołączałam - chyba pisałam...

Biedronko, ale Ty młoda jesteś... :tak: mi za miesiąc plus ciut 32 latka stukną :sick:


mam na imie Monika i mój rocznik to 84:)

Lilitu - Moniko witaj :-) Ty też młodziutka :tak:

Jarzebinka miłego dłuższego weekendu :tak:

ja dziś miałam taki zapierdalek w pracy, że nie miałam czasu nawet zajrzeć na bb :-( może następny tydzień będzie luźniejszy...
i miałam jeszcze nadzieję, że weekend będzie ciepły i słoneczny a tu zapowiadają dyszcz bleee :-(
ugotowałam sobie jarzynki na sałatkę, bo mam straszną ochotę, ale teraz kurcze nie chce mi się ich kroić :eek: znacie jakiś sposób na lenia? ;-)

to idę, pa!
 
Do góry