reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
jejku dziękuję za miłe słowa odnośnie Sebastianka:zawstydzona/y:
widzę też, że Winogrady rządzą na forum:tak:

Gosia_k23 a gdzie teraz mieszkasz?

Tygrynka maluszek słodki i jakie ma fajne nozki długie :)
Pytałaś się o jakiś lokal na chrzciny zobacz tu Oferta specjalna
u mnie nadal cisza :(

Marciaa dzięki piękne za namiar na restaurację!!jutro jemy tam obiadek:-D bo bardzo nam się spodobała, ofertę mają fajną, więc lecimy sprawdzić co i jak:tak:
miałam pytać na kiedy masz termin, ale widzę, że już odpowiedziałaś... wytrwałości i powodzenia życzę, to już niedługo!!

zauważyłam, z wiekszość gdzieś na Cytadeli spaceruje, to może którejś soboty wspólny spacerek dla Forumek z Poznnaia właśnie na CYTADELI ????????? np. sobota po świętach ????????????

super pomysł:tak:

a ja mam mega nadzieje ze zatrzymam Nikosia bo sie Łepek rwie na ten swiat....

pewnie słoneczko wyczuł i już ma ochotę pobrykać na zewnątrz;-) ale jeszcze trochę niech poczeka, ma jeszcze czas:tak: także powodzenia życzę, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

czy Was też dobija ta pogoda?? to nie fair - wczoraj tak ładnie, słońce zagrało nam na nosie, a dzisiaj szaro buro ponuro... a ja już nauczyłam się schodzić z wózkiem i małym jednocześnie, teraz muszę poćwiczyć wchodzenie na górę ("tylko" 1 piętro, ale wózek ciężki jak dla mnie), tylko dzisiaj nici z nauki;-)
miłego dnia, mimo pogody :tak:
 
ej dziewczyny kochane mam mega pytanie: czy nagle i juz 2-dniowe zmniejszenie ilosci ruchow Mlodego moze zaliczac sie do objawow zblizajacego sie porordu?? w pon. mam dopiero wizyte, maly sie rusza ale rzadkoooooo bardzo rzadko.... nie wiem nie wiem czy panikowac i jechac na IP czy siedziec cicho...
 
skrzaciku ja wiem, ze mu ciasniej ale to wszystko tak nagle, od dwoch dni maly przesypia caaaaluskie nocki i pierwsze ruchy dopiero sa wyczuwalne kolo 11 godziny, pozniej znowwwu ni przemiesza nozkami i znowu nic, poetam dajmy ze na chwile wypchnie pupe i dalej nic....a wczesniej to chociaz probowal prostowac nogi i wierzgac.... w poniedzialek ide do szpiatal na ktg wiec nie wiem czy przeczekac czy panikowac, martwie sie ze nie daj boze cos sie dzieje, nie wiem, pepowina sie owinal ----> mam takie czarne mysli :(...
 
Jestesaniołkiem jak coś cię niepokoi zawsze jedz ! lepiej pojechać 100 razy za dużo niż 1 raz za mało licz ruchy może ja coś robisz się dziecko rusza i tego nie zauważasz
 
Jestesaniołkiem jak coś cię niepokoi zawsze jedz ! lepiej pojechać 100 razy za dużo niż 1 raz za mało licz ruchy może ja coś robisz się dziecko rusza i tego nie zauważasz


popieram lepiej jest byc nadwrażliwym niz potem załowac ze sie nie sprawdzilo ja bym tez pojechala na usg tak dla pewnosci......
 
reklama
Witam nocną porą :)
Cały dzień mnie nie było i proszę jaki ruch się zrobił:)
Marciaa cierpliwości zyczę :) moja kumpela, która urodziła córeczkę miesiąc temu również miała spore rozbieżności z datami i tak samo jak u ciebie miała długie cykle, ponoć wtedy występuje takie przesunięcie :D
Jestemaniołkiem ja również popieram wypowiedzi dziewczyn jeśli cie niepokoi tez brak ruchu jedź i sprawdź nic nie tracisz możesz zyskać wiele:) przede wszystkim spokój :)
co do nastroju to dzisiaj miałam fatalny miałam tyle planów i nic nie zrobiłam :( pogoda nie powaliła a wczoraj na cytadeli było tak pięknie normalnie opaliłam sie na dekolcie ;) a dziś porażka jakaś !!!!!! Jedyny pozytyw dnia minionego to to, że natknęłam sie na fajne naklejki na ścianę w Castoramie i się zastanawiam czy małej nad łóżeczkiem nie zrobić takich kolorowych wyklejanek? Co do spaceru jestem na tak! jeśli pogoda dopisze :D życze wam miłej i pogodnej niedzieli :)
 
Do góry