reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Tygrynka synek śliczny:-D:tak: a poród już za tobą więc nie ma co rozmyślać już nad nim... ale synek twój mierzył tyle co moja Zosia:-D
Marciaa spoko musisz być cierpliwa ;-) jeszcze zatęsknisz za ciążą i spokojem...:-p
A ja na wichrowych mieszkałam 15 lat a teraz strzeszyn....
 
witam się i ja po dłuższej przerwie, ale powrót do pracy jednak wymusił przeorganizowanie rytmu dnia codziennego, od 2 tygodni młodszy chodzi tez juz do żłobka, babcia wróciła do siebie wiec czasem nie ma chwilki aby dobrze pomyslec, a czas leci i obowiazków masa .........

ale idzie wiosna, zaczna się spacerki plac zabaw ze starszym i znowu czasu na BB braknie, ale zauważyłam, z wiekszość gdzieś na Cytadeli spaceruje, to może którejś soboty wspólny spacerek dla Forumek z Poznnaia właśnie na CYTADELI ????????? np. sobota po świętach ????????????
 
witam i ja

tyle tu nowych mam ze sie polapac nie moge ale mysle ze w koncu dojde do ładu heheh dziewczyny na zamknietym sie obijaja wiec trzeba tu sie z powrotem przeniesc:tak::tak::tak::tak:


witam wszystkie mamusie te nowe i te stare :-):-):-):-)
Jarzebinka- szkoda ze ja nie bede mogla z wami pospacerować;-(......... a ty widze juz pelna para do pracy wrociłas?????
Tygrynka- dzielna z ciebie kobietka ale tak jak dziewczyny piszą synka juz masz wiec tym sie teraz ciesz:tak::-D maly uroczy a jaki dlugi...................
marciaa- a ty ktory tydzien ciazy???? bo suwaczka nie masz?????
 
PINKA według OM 41 według USG 38 duza roznica u mnie
ja jestem za tymi spacerkami jak urodzę oczywiscie. Chetnie wsiade w auto i dojade bo ja z Kamionek jestem wiec mam kawałek :p
 
marciaa- kochana to strasznie duza roznica:szok::szok::szok::szok::szok::szok: a nie chciala bys isc do innego gina zeby ktorys z terminow potwierdził????? albo moz ty sobie oblicz sama jezeli pamietasz kiedy w ciaze zaszlas......bo 3 tygodnie dla rozwoju dziecka to strasznie duzo...
 
marciaa - ja włąśnie z tymi datami to mialam kurde takie przezycia ze szok :( leżałam 2 tyg w szpitalu bo według OM mialam juz prawie 42 wiec sie zgłosiłam na lutycka a oni sobie wykarkulowali ze według usg jestem w 38 i ani puscic do domu ani nic ajjjj to moje najgorsze wpomnienia :( radze również skonsultowac z jeszcze jednym lekarzem...
sorki ze tak malo sie tu udzielam ale zawze jak zaczynam nadrabiac czytanie to cos mi przerywa i juz nie mam jak odpisac
pozdrawiam wszystkie
i tak wogle to ja bardzo chetna na jakiekolwiek spacerki czy spotkanka z dzieciaczkami lub bez ...
 
no wiem, ze duza roznica ale co mam zrobic. Pytałam się lekarki czy isę tak zdarza i mowi, ze tak. Ja miałam bardzo nieregularne miesiączki co 40 dni a nawet wiecej. Sprawdzałyśmy z ginekologiem dwa razy czy wszystko się zgadza. Mały jest zdrowy i to dla mnie najwazniejsze. Średnia porodu według USG ciągle mi maleje. No zobaczymy...Sama nie licze bo mi tkaie bzdury wychodzą, ze szok.
Byłam na USG 4D to lekarz potwierdził, ze się zgadza termi-wtedy . AAAAA ja to jakas dziwna jestem :/

iwonka- jak Twoje przyezycia po lutyckiej bo ja tam bede rodzic :)

ps. termin usg pierwszy moj byl 14 kwiecien. a usg jak oblicza termin według wagi?? moj mały nap oczątku miał mały falstart wagowy i potem nadgonił moze stad tez wynika taka roznica
 
Ostatnia edycja:
u mnie mały był zawsze większy o 2-3 tygodnie z USG od terminu z OM miałam termin na 7 stycznia a jeszcze przenosiłam wiec jakby u mnie mieli się kierować USG to powinnam rodzić 5 tygodni wcześniej;-)

właśnie najlepiej kierować się pierwszym usg bo potem dziecko rośnie różnie u każdej kobiety :tak:
obliczają mierząc obwód brzuszka , kości udowej i główki :tak:



aaa i Witam ;-) pogoda nie ciekawa sie zrobiła no i pada jak mówili :baffled:
 
reklama
czyli wysoce prawdopodobne, ze zostanę kwietniówką. ;-) Nawet jeśli to ok. Byle nie na święta !
No pada pada...kurcze najbliższy tydzień ma być nieciekawy a było tak cudownie :)
lecę kupić grilla sezon grillowania niedługo 3ba rozpocząc ;-)
buziakiiii
 
Do góry