reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

syla GRATULACJE mój pierwszy synek też tyle ważył ale z 36tc więc wiem ile latania Cię czeka.

Co do pediatry prywatnego to ja mam 2 i 1 pediatre na kase chorych ale też przyjmuje prywatnie i powiem szczerze że na początku byłam z Niej bardzo niezadowolona ale teraz po czasie jak "poznała" dziecko to nie zmienie na iinego:tak: Ona przeniosła sie z Naszej przychodni do innej a wszyscy pacjenci za Nią:-D

dowikla 80zł za prywatnego to niedużo;-)
 
reklama
Syla, GRATULACJE i zdrówka dla Ciebie i dla Małej .......... co do pediatry to ja nie pomoge, ja chodze na NFZ do przychodni na Kasprzaka .......:tak::-D:tak:
 
Witam po dłuższej przerwie :-)
Syla Gratuluję dzidzi, niech się zdrowo chowa :tak:
No to czekamy na kolejne bobaski, byle nie za wcześnie ;-)
Mam sporo zaległości, jak poczytam, to też popiszę, buziaki dla wszystkich ;-)
 
Syla gratulacje!!!!

Ja mam lekarza rodzinnego na promienistej. Nie narzekam:tak: Ale zastanawiam się czy nie przenieść się na Kasprzaka, bo tu ciut bliżej

A krew dobrze pobierają takim maluszkom na Mickiewicza i szybko jest wynik. I jeszcze w lab. przy szpitalu św. rodziny. Tam jeszcze sprawniej to idzie.

Moja Gabrysia ma często kontrolowane hormony tarczycy bo ma wrodzoną niedoczynność tarczycy, więc jest często kłuta
 
Ostatnia edycja:
witam długo mnie tu nie było ale musiałam wyjechać a teraz ciągle brak czasu,ale postaram się teraz częściej zaglądać i pisać;-)
 
dziewczyny mam do sprzedania proszek JELP do białego 5.4kg za 35zł. chetne prosze o kontak na priv. mam kilka sztuk.

Syla gratulacje!!! niech zdrowo rośnie:):)):)
 
witam kolejna mamusie poznanianke i zapraszam serdecznie do dyskusji :tak::-D:tak:

i zapowiada sie kolejny upalny dzionek, ja wstawiłam właśnie ostatnia pralke dla małeństwa, więc popołudniu czeka mnie prasowanie i z grubsza juz będe przygotowana, torba tez juz prawie spakowana, więc przygotowania prawie na finiszu .......... :tak::-D:tak:
 
reklama
Do góry