reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam sie i ja:-)
Mlode wstaly tak o 8;30 wiec nie najgorzej:-);-)Teraz juz szaleja:tak::tak::tak:
Zakropilam Dominikowi tak jak mi wczoraj napisalyscie i dalam Jemu panadol i rano jak sie obudzil to ucho juz Jego nie bolało:tak::tak::tak:
Jeszcze raz dziekuje dziewczyny za rady:-);-)



GOSIU
Posprzatalam ale dzisiaj czeka mnie to samo;-)Ja juz jestem taka maniaczka w sprzataniu:no:
 
reklama
Gosia, co do spacerku, to ja odpadam, choruje i jeszcze raz choruję ..... katar nadal. doszło gardło i kaszel. więc ........ masakra .........:baffled: i też mam nadzieję,że mały nie załapie, bo tak, to go rano M odstawi do przedszkola a ja zamierzam w przyszłym tygodniu sobie poleniuchować, a chorowanie z dzieckiem w domku to ....... sie nie da .....:baffled:

co do imienia, to mamy dla dziewczynki, więc lepiej jakby sie udało - Martynka :tak::-D:tak:

a co do sprzątania, to ja prawie generalkę zrobiłam w zeszły weekend i teraz tylko z grubsza i jest OK a i chyba spędzamy świeta w Poznaniu - pierwsze świeta u siebie ..... :tak::-D:tak:

przyjemnego dzionka na spacerkach, bo pogoda śliiiiiczna :tak:
 
Cześć Moniko,
Jeżeli mieszkasz na Grunwaldzie to polecam i klub fitness Platinum http://www.platinum-club.com.pl na Przybyszewskiego. Na prawdę fajne miejsce, mają dużo stanowisk do fitness i sprzętu do ćwiczeń. Chodziłam tam po porodzie żeby odzyskać formę i nadal chodzę. Mają miłych instruktorów, którzy chętnie pomagają:laugh2:, więc możesz śmiało tam spróbować. może się spotkamy nawet i wylejemy razem litry potu...;)
 
Co się tak porozkładałyście Dziewczyny ??? Zdrówka życzę i aby na maluchy nie przeszło :tak: Ja mogłam chorować zimą, ale leżenie w łóżku wiosną, to koszmar...na dworku ładnie a tu trzeba było pod kołderką się kurowac brrrr...
A moj mały dzis jak nigdy pospał do 9.50 i wcale się z tego nie cieszę, bo popsuł mi tym trochę planów...no ale w sumie mogłam sobie budzik nastawic...:-D
 
NATAK
Moje dziewczynki tez mi potrafily tak pospac ale to zima jak bylo dlugo ciemno a pozniej tak ponuro:tak:

A ja znowu ogladalm pogode i jutro ma byc u nas 21 stopni i samo slonce:tak::tak::tak:
Ma przyjechac do mnie siostra z moim chrzesniakiem -jak juz sie dowiem o ktorej beda to zaplanuje sobie jakis super spacerek:-);-)
 
Poznanianki spaceruja ....................... :tak::tak::tak:

ja jednak zaliczyłam z Kacprem spacer nad Rusałkę, ok. 1.15 godz w jedna stronę, on na rowerku ja na nogach, więc teraz mały drzema jak sie patrzy ....... :tak: a ile juz plażowiczów, poprostu w szoku byłam :szok: bo rozumiem krótki rękaw, ale już w strojach plażowych to chyba lekka przesada :szok:

a treaz lecę na Allegro poszukac jakichs letnich tuniczek, bo by coś sie przydało ..... :tak::-D:tak:
 
Witam sie i ja:-)
Jeszcze przed sniadankiem:tak:Ale juz sie szykuje:-)
Zjemy i jedziemy nad Malte:tak::tak::tak:Oby nie zaczelo padac;-):-)

Milej niedzieli:-)
 
Witam
Ja tez wstałam kolo 8:szok:Klaudia chwile przed 9 a Wiktoria przed chwila:tak:Dominik to nawet nie wiem o ktorej wstal bo jak poszlam do niego to juz siedzial i gadal
Teraz jest w przedszkolu:tak:Dzisiaj jada do Streszynka w poszukiwaniu Zajaczka:-);-)
 
reklama
Witam się i ja :-)
U nas pobudka od 7.20, maz wstawal do pracy, a mały razem z nim, pozniej odłozylam go do lozeczka, dostał herbatki i trochę się przekimał do 9, wiec nie było tak zle ;-)
Potworne wietrzysko dzis na dworze, a perspektywa siedzenia z małym w domku cały dzień, troche mnie przeraza :no:
 
Do góry