reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
dowikla- nie wiem o ktorej wstane:p wisz ja musze rano glow umyc... wysuszyc...malego przebrac napoić...hheheh bardziej by mi pasowalo 11-12? wyslij adres na priv. a i nr kom. to zadzwonie rano:p
to gdzie ty mieszkasz?:p
 
dowikla- dziekujemy za bardzo mile spotkanie...pyszna kawkę i pogaduchy:) musimy to powtorzyc:)
masz świetne dzieciaczki:)
Gosia- pogoda byla bardzo ładna wiec trzeba bylo korzystać:)) teraz jakby mialo padac...
my zaraz tescia imieniy i ludzie sie zwala. w miare mozliwosci wpadne zobaczyc co tu slychac:)
 
ILONKA
Dzieki;-)Naprawde było super:tak::tak::tak:Filipek jest sliczniutki
Koniecznie musimy to powtorzyc;-):-)

A ja sobie wyskoczylma na zakupy i na solarium jak dziewczynki spaly:tak::tak::tak::tak:
Tesciowka byla w domu wiec ok:-)
 
dowikla- ok.
rodzinka powoli sie rozchodzi...maly juz w lozeczku .... a mnie zaczyna suszyc.
wiecie co?? nie kupilam nic mojemu na rocznice:/ nie wiem czy jutro rano nie polece do king crosa. musze sprawdzic jeszcze kina moze cos graja fajnego. nie mam zupelnie glowy do tego. mialam tyle czasu i nic nie wymyslilam czas za szybko uplynał.
 
PINKA
Ja tez sie wbijam na kawke bo ta pogoda znuzyla mnie na maksa:szok::no:
ILONKA
To co nie bylo az tak zle:confused:
A kiedy ta Wasza rocznica:confused:Moze jeszcze cos wymyslisz:confused:
 
reklama
Do góry