reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

siobhan-???? tylko ze on nie jest zly... jest baprawde kochany, moja chyba w tym wina bo pokazalam ze potrafie sama. i teraz musze sama.
a z tymi kolezankami to mnie jeszcze bardziej dobilas bo mam jedna ktora mieszka w moich rodzinnych stronach 120km stad. tu nie mam nikogo...kurwde ale to zalosne. niech mnie ktos kopnie w dupe..albo cos.
 
reklama
ilonka1q
rozumiem co czujesz mam to samo w domu tylko ze ja juz czuje że mam depreche nie pamiętam kiedy ostatnio powiedział kocham cię i tez wszystko jest a mojej głowie nie moge wyjść z domu jedynie do szkoły i do lekarza bo nie wiadomo co robie
 
Nie twierdze, ze jest zly. Musisz mu tylko powiedziec co Ci na watrobie lezy. Jesli jest kochany to powiedz mu jak sie teraz czujesz i ile robisz - na pewno zrozumie.
A co do kawki to widze ze masz juz zaproszenie.
Rozumiem, ze nie mieszkasz teraz w Poznaniu? Bo tu to na pewno by sie ktos znalazl ;)
 
moniakap- wspolczuje, ja az tak nie mam, moj czuly jest bardzo...tego nie brakuje.
ale wnerwia mnie to ze wszystko na mojej glowie...ze nie mam chwili dla siebie.czuje sie jakbym byla na lancuchu z malym przy nodze.
a do tesciow nie podrzuce bo mi dzieciaka rozpieszczaja pozniej non stop na rekach musze go nosic.:/ a moi mieszkaja za daleko...a jak do nich jade to zawsze z malym.
chyba poszukam sobie jakies pracy...bo juz sama nie wiem co zrobic.
ja w myslach bije sie po łbie...depreche mialam 5msc i nie chce znowu w to wpasc.
 
czasami jestemsmy w poznaniu u tesciow. najczesciej jedziemy na jeden dzien i zostajemy kilka...;/ a dom mamy za poznaniem.

dobra koniec uzalania! wywalilam to co chcialam jak narazie wam.... pozniej przyjdzie czas ze wywale mojemu.
dowikla- kiedy moge wpasc?
 
ilonka1q
mieszkajac w Poznaniu a nie dlugo koło Poznania nie mam tu nikogo żadnej rodziny a teście nie zajmą sie małym bo to moj syn a nie ich tak mi powiedziala tesciowa
 
dowikla- ja jeszcze u siebie na wsi siedze...czekam za tesciowa bo ma przyjechac po nas.miala byc o 15:30 spoznie sie?:p
kurde nawet nie mam kiedy yorka wyczesac taka zaniedbana chodzi:( ale ze mnie pamcia. fit fit
 
ILONKA
Wpadaj kiedy chcesz:tak::tak::tak:Bierz malego i dalej:-)

GOSIU
Torcik jak zwykle przesliczny:tak::tak::tak:Mniam,mniam:-);-)

MONIKAP
Moja T tez tak mowi:no::no::no:Mieszkamy razem ale jak ja chce gdzies wyjsc to kto musi do mnie przyjezdzac pilnowac mi dzieci:szok:
 
czesc laseczki ja sie dzis tak spiekłam na solarium ze ledwo siedze i pisze na bb:-D:-D:-D:-D kurcze poszłam tylko na 6 min a kusiło mnie na 10 min dobrze ze nie poszłam bo chyba bym skóre zostawiła na łozku hehheeh,takie mocne lampy,w poniedziałek i wtorek mam wolne wiec pojde odebrac sukienke:tak::tak::tak::tak:

Gosia- nie ta to jak zrobic cos z niczego super pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam nowe mamusie
 
reklama
dowikla a co jutro robisz? ja popołudniu mam imieniiny tescia wiec popludnie odpada.
najprawdopodobniej w poniedz. jade do moich rodzicow. musze sprawy zalatwiac...bo nadal sie nie wyjasnily.
 
Do góry