reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hejo

kurcze ale u nas pada jak nie wiem a mnie sie papa drze:tak::tak::tak::tak:nalepiej spałabym caly dzien :-):-):-)
mała wlasnie porozrzucała ojcu wszystkie płyty dvd,juz sa tak porysowane ze połowa nie odbiera............niom jak by to widział to by nas obie powiesil heh:-D:-D:-D:-D


ide ja przebrac bo niespodzianek wlasnie skonczyła robic:laugh2:
 
reklama
Kubala- zakupy zarobione???
Julia -a ty gdzie sie podziewasz co ? pisz pisz co tam u was łychac jak sie czujesz i wogóle:-D:-D:-D:tak:


mała kima ale pewnie juz niedługo wiec szybko kilkam co mam bo potem obiad jej zrobie wiec chwilowo mnie nie bedzie;-)
 
Witajcie dziewczyny,
czy moge czasem do Was zawitać, ja jestem z tegorocznych kwietnóweczek (ale u nas nieprzyjemnie od kilku dni i nie chce tam zaglądać narazie) Mam naimie Asia w Poznaniu od 2003 roku mieszkam, Jestem mamą 9,5 Michałka i prawie cztromiesięcznej Heleny. Mieszkamy na Naramowicach. Teraz jestem na macierzyńskim a od 28.09 wracam do pracy :((( straszny ból ale i troche sie ciesze. Małą zajmie sie tesciowa (bedzie u nas nocować bo mieszka 100 km od Poznania) No cóż jak bym miała wynająć panią to nie wiem czy bym wychowaczego nie wzięła. Ja sie czesto nie udzielam ale czy moge od czasu do czasu???
 
Witajcie dziewczyny,
czy moge czasem do Was zawitać, ja jestem z tegorocznych kwietnóweczek (ale u nas nieprzyjemnie od kilku dni i nie chce tam zaglądać narazie) Mam naimie Asia w Poznaniu od 2003 roku mieszkam, Jestem mamą 9,5 Michałka i prawie cztromiesięcznej Heleny. Mieszkamy na Naramowicach. Teraz jestem na macierzyńskim a od 28.09 wracam do pracy :((( straszny ból ale i troche sie ciesze. Małą zajmie sie tesciowa (bedzie u nas nocować bo mieszka 100 km od Poznania) No cóż jak bym miała wynająć panią to nie wiem czy bym wychowaczego nie wzięła. Ja sie czesto nie udzielam ale czy moge od czasu do czasu???

zapraszamy bedzie nam miło:-D:-D:tak:
 
dziewczyny dziękuje za wsparcie i kciukasy..przydadzą się:-)

kubala- co do wczesnej drugiej ciaży to sama sie boje... ale pani r dala mi zielone świateło,
w Poznaniu mieszkam od roku, a to juz mój 5 lekarza, co jeden to lepszy ale w koncu trafiłam na wspaniałą ginke i jestem nią zachwycona, pracuje na Polnej ale chodze do niej prywatnie, pomogła mi znaleźć przyczyne i jestem jej wdzięczna bo lekarz który prowadzil mi ciąże powiedzial ze przyczyną był sters związany ze ślubem! bzdura! (4 dni przed porodem bralismy ślub).
nie zlecil zadnych badan nic! zostawil mnie z tym i kazal czekac pół roku. potem poszlam do innego lekarza do prywatnej kliniki, wizyta 150zł, pan dr twierdzil ze przyczyną musiała byc niewydolnosc szyjki macicy, kazal sie zaszczepic na hpv,(co wiąze sie z półrocznym oczekiwaniem na starania o dzidzie), oczywiscie szczepienie u niego w klinice 1500zł, do tego powiedzial ze jak bede w ciaży to załozy mi dwa szwy(u niego w klinice) i zrobi mi badania prenatalne i rózne, i obsłuzy mnie jak w szwajcarskiej klinice...do tego śmierdzialo od niego alkoholem, więc oczywiscie wiecej do niego nie poszłam.. i niedawno znalaz lam panią dr Kasie i jestem zachwycona, zlecila posiew z wymazu z szyjki, posiew z nasienia, toxo, cytomegalie i badanie tarczycy. Powiedziala ze przy krótkiej szyjce urodzilabym bezskórczowo a ja mialam silne skórcze. W posiewie wyszły bakterie i okazalo sie ze w ciaży przeszlam cytomegalie!!!!!:szok:
przes ciażą jak tu sie przeprowadzilam szukalam lekarza i trafilam na 2 naciągary, jedna wymyslila u mnie jakis lity twór w macicy, bylam u niej 3 razy w tyg, i nie wiedziala co to jest! a jak pokazalam innemu lekarzowi zdjęcie z usg okazalo sie ze to pęcherz wypełniony moczem! no idiotka!
tak więc jesli chodzi o lekarzy to mam juz mega doświadczenie... ale ciesze sie ze w koncu trafilam na wspaniałego...
powiedziala zebym poczekala do wrzesnia ale ja nie wiem czy dam rade:-( tak bardzo pragne dziecka...
 
kubala- wspaniale miejsce w Slowacji, zapisalam sobie i napewno skorzystam:-) no genialne:-) my do tej pory testowalismy Czechy ale pora ruszyc dalej:-)
bardzo ciągnie mnie w góry poniewaz wychowałam sie nad morzem...
no i przewaznie jak gdzies jade to tam do rodziców..
ale w poznaniu tez jest fajnie, dokładnie to od 4 miesiecy w Swarzedzu bo kupilismy mieszkanie, a wczesniej wynajmowalismy na Górczynie.Mój mąz rodowity Poznaniak:-)
w wekendy poznaje okolice Poznania i musze przyznac z jest co robiec:-) w poprzedni bylismy w skansenie w Lednogórze, a w tym tyg,jest tam targ wiejski więc tez sie wybieramy:-)
ja pracuje w Poznaniu, mam bardzo fajną prace, ale nie wiem jak zareagują na moją drugą ciąże... ale nie wazne, najwazniejsze jest dziecko...
 
reklama
Gosiu trzeba wierzyc ze będzie dobrze:-)
mnie tylko to od 3 miesiecy tzryma przy zyciu, a powiem ze latwo nie jest, dzis w pracy wpadł kolega którego dawno nie widzialam i od wejscia krzyczał o młoda mamuśka wróciła!! nie potrafilam sie nie rozpłakac:-(
 
Do góry