reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam babiniec;-)

powiem krótko u nas leeeeeejjeeeeeeeeeeee!!!!!! i ciemno w chacie jak nie wiem swiatło normalnie mam zapalone:angry::angry::angry:


Jrzebinka-ale ci zazdroszcze no powylegujesz sie troszku a my jak takie ogórki kisimy sie w chacie:sorry2: udanego wygrzewania wam życze:tak:
Gosia- kurcze ja juz nie pamietam kiedy tak wczesnie do pracy wstawałam chyba jakies 2.5 roku temu to było:tak:
kubala- no to odpodzywaj kobito
słowiczek - a ty gdzie ? urlop sie skonczył !!!wiec piszu piszu co i jak:-D:-D
katka- a ty gdzie poznan czy mama??dawaj oznaki zycia jakies:-D:-)
ok ja lece na kanapeczke z smaluszkiem i ogóreczkiem kiszonym
 
reklama
helol,
przeciez juz pisalam,ze jestem w Poznan City:cool2:.
Brakuje mi czasu i sil ostatnio:sorry2:.Calymi dniami na dworze jestem,doslownie i padam z piknymi,.Nic nie jest w stanie mnie obudzic.Dzisiaj mam czasu wiecej nieco wiec cos tam skrobne do WAS.

Moje pikne maja sie dobrze.Zuzka usilnie namawia mnei do tego,abym poszla z nia przekuc uszy<chce miec po 4 dziurki w kazdym uchu:cool2:>,no i hce sie stroic,jak mowi.Jej ulubiony kolor obecnie,to zloty. Gosia - TY niedawno pzrekuwalas malej ucho,ile ta przyjemnisc kosztuje.
Wszystkim WAM zycze milego dzionka.
Katka
 
witam i ja ... :tak::-D:tak:

faktycznie robi sie pusto, co poniektóre już się wczasują, inne chyba remontują a reszta ................. zabiegana :szok:

ja z rana wyjeżdzam na plażowanie :-) i chyba nawet załapiemy sie na częściowe zaćmienie słońca, bo w Polsce najlepiej widoczne będzie właśnie nad morzem, jutro w godz. 10.50 - 12.50, tak ok 40 % ...... :tak:

wiec żegnam się z Wami juz teraz, bo wieczorem to nie wiem czy mi czasu starczy aby jeszcze tu zajrzeć, tyle pakowania, przygotowania ... jeszcze musimy psa odwieźć do znajomych i szybkie spanie i ok. 3.00 pobudka i wyjazd ..... :tak:

Wam też życzę wpaniałych 2 tygodniu ............. :cool2: przyjemności ............ :cool2:
 
heja

ale jestem wsciekla mój mi wczoraj powiedział ze nie dostanie urlopu w sierpniu tylko we wrzesnie bo tyle autobusów maja do zrobienia ze bedą mieli nadgodziny i nawew soboty bedą chodzic do pracy:szok::szok::szok::szok::szok: kto wie czy nawet nie w niedziele.Ale jestem wciekła wszystko zalatwione z sala dla małej a teraz bedzie trzeba wszystko przesówac krew mnie normalnie zaleje no:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


a co do sptkania to albo je przesuniemy alebo spotkacie sie poprostu bezemnie ,moze dzis jak wróci z pracy to powie mi na którego wrzesnia dostał urlop:angry::angry::angry::angry::angry:

pozdrawiam i miłego dnia
 
ale tu cichutko ..................słonce macie to sie pewnie wygrzewacie:tak::tak:
a reszta co sie nie wygrzewa to pewnie pracuje............

no a ja nie robie nic:no::no::no::no::no: pada jak cholera wyjsc z domu nie mozna brzuch mnie boli @ sie zbliża wiec mną trzesie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mała siew lasnie w palec ugryzla:sorry2:




halooooooooooooooooooooooooooooo:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Hej laseczki ! :-)

Troche mnie nie było, ale komp mi nawalił ( karta graficzna spłoneła ) no i musiałam oddac go do naprawy. Bez komputera jak bez reki więc cieszę sie, że narszcie go mam :-)

Przyznaje, że nie czytalam Waszych postów bo nawet nie mam sily, oczy mi sie kleja i zaraz spadam do wyrka. Dzisiaj dzień pełen emocji m.in. byłam świadkiem wypadku. Mówie Wam jak mi łapy latały jak wysiadłam z samochodu. Całe szczęscie nikomu nic sie nie stało, ale wygladało groźnie. Wezwalam pogotowie, a helikopter medyczny przylecial, straz pozarna przyjechala i policja. Niezle zamieszanie było. No i przez to całe zamieszanie opusciłam wizyte u dentysty.

Dobrej nocki dziewczyny :-)
 
Cześć laseczki.
Ja też nie mam na nic czasu...

U nas zapierdziel. Łopata i Grabki są moimi przyjaciółmi.:tak: Masakra, pot się po tyłku leje a my robimy. Jeszcze zostało tylko wygrabić kawałek ziemi z poprzedniej trawy, położyć system nawadniania, nawieść ziemię i zasiać trawę. Wieczorem poprostu padam na pysk i śpię do rana.
Spalenizna z moich pleców daje jeszcze o sobie znać:baffled:.
Zdjęcia jeszcze nie obrobione...:-p
A dziś znowu wyjeżdżamy na kilka dni, ale w rodzinne strony.

Także sorki, ze nie klikam z Wami. Ale myślę, ze po 10-tym sierpnia to się wszystko uspokoi, i ponadrabiam zaległości.:tak:

Qrczę, nawet pisać nie mogę bo przed wczoraj użarł mnie trzmiel :szok:w palec wskazujący, ale bolało... i nadal boli. :baffled:

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
 
czesc kobitki

Gosia- not to ladne jaja z tymi kluczami:-p a szefa to bym w łeb palneła i tyle czasami tak potrafia czlowiekowi cisnienie podniesc ze nie wiem:no::no::no:
a co do Emilki to kurcze moze teraz dostanie cos konkretnego ja tez kiedy przez kilka lat miała zapalenie spojówek bo zadna okulsta nie mogła mi tego wyleczyc:sorry2::sorry2: potem w koncu znalazlam dobrego co dała mi jakies kropelki i masc i bylo spoko,ale czasami sie jescze ujawnia............ jak silny wiatr wieje:nerd:

niom wto w polandii bedziewmy 14 wrzesnia:sorry2:
 
na dzisiaj mam termin i dziewczynki melduje się posłusznie, nadal 2in1!!! :no::wściekła/y: albo :-):-) a co tam przecież ryczeć nie będe :-D
buziaki i kulam się dalej, bo u mnie cisza jak makiem zasiał ;-) :-p:-p:-p
 
reklama
Do góry