reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

nie ma za co pytaj jak i co:-):-)

tak wszystko sie gotuje:-):-):-)
jak by co to pisz na gg bo naprawde nas wywala hi hi

na sniadanie to np gotuje kaszke i miksuje z owoce do tego herbatka:-):-) lub makaron na słodko wszystko miksowane i gotowane:-)
obiad np
tapioka krulik brokuła olej
lub makaron kasza olej krulik itp...

mleko pije Neocate odpowiednik bebilonu amino ktory jak pewnie wiesz wycofali:zawstydzona/y:ale bardzo malo bo tez zbyt nie smakuje:no::no:
 
reklama
wiesz co ja tez juz to czytałam ale naprawde mam babke która ustaliła małej diete i to sa te produkty i nic sie nie dzieje:-):-):-):-) a w necie to roznosci pisza nie do konca prawdziwe ja nie zawsze wierze:tak::tak:oczywiscie ciebie nie zmuszam do niczego ale mam ksiazke kucharska dla alergików i tam mam dokładnie to samo:-):-)ksiazka opracowana przez alergologów pediatrów:-):-)
 
matko, ale żeście sie rozpisały :tak::-D:laugh2: ale bez obaw, nie wywala, nie wywalą :tak: może jeszcze któras skorzysta z tych porad. albo cos dorzuci od siebie :tak: ja niestety nie pomoge, bo w tym temacie jestem zielona , odpukac, nigdy nie miałam problemów z karmieniem małego więc ten temat alergii jest mi obcy :tak::-D:tak:

a pogoda dzisiaj jest śliczna, z dnia na dzien coraz cieplej, mam nadzieje,że ta pogoda utrzyma sie do końca tygodnia :laugh2: ja jadę jutro do rodziców na wieś i fajnie bybyło jakbym skorzystała z pogody i słoneczka, a i mały by sie wyszalał :tak::-D:tak:

a teraz mały śpi a ja przesadzam kwiatki i sie zastanawiam, który teraz, bo zostały 3, a tylko 2 nowe doniczki ???? :tak::-D:laugh2:

miłego dnia :rofl2: pozdrawiam
 
oj, pogoda faktycznie sliczna była ;-):-);-), tylko po południu troszke wiało, i moje dziecie z piaskownicy wróciło jak po burzy piaskowej :tak::-D

Gosia, to kotki dzisiaj niezłą ucztę miały :tak: a balkonu to zazdroszczę :tak::-D a malutkiej szybkiego zagojenia sie siniaków życzę " do wesela sie zagoi" :tak:

spokojnej nocki :laugh2: dobranoc
 
hello babki

a my juz wrocilismy... było fajnie. Pogoda dopisała, Kubala w miare grzeczny, ;-) bo przeciez zawsze moze byc lepiej :tak:ładnie spał i nie marudził w podróży.

Czytam czytam i widze, że pinka i natak dają czadu:-), ale spoko rozumiem, bo ja tez jestem w temacie :tak:


NataK - my jestesmy na Pepti i na poczatku myslałam, ze małemu nie słuzy,ale na szczescie okazało sie, ze jest o.k.
Z naszej diety wyleciały słoiki i teraz sama gotuje, zresztą to samo co Pinka ;-)

I jak na razie jest super, policzki ładne, mały przybrał na wadze i cały czas przybioera, kupki już nie sa zielone.

Takze ja tez polecam taką diete :tak:

Gosia - mi tez Twoja twarz wydaje sie znajoma... ciekawe...

a co u Katki? Małe zdrowe? I słowiczka ?

A gdzie nasze nowe mamy ?

Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Aaa jarzebinka jak tam Twoje plany mieszkaniowe?
 
pare fotek z wyjazdu... tzn. dwie :) Z mamą i tatą ;)
 

Załączniki

  • Majowka 023.jpg
    Majowka 023.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 38
  • Majowka 232.jpg
    Majowka 232.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 42
hej babeczki

Goska-ha ha widzisz jaka slawna jestes:-):-)

natka- co tam u was? wprowadzilas te diete?

kubala- focie cudne mały jaki zadowolony u taty he he:-):-)wprowadzilas małemu tego ziemniaka i jabłko/marchew bo juz nie pamietam.....

ja w tym tygodniu zadzwonie do Iwanowy czy oge rozszerzyc małej diete a jesli tak to o co?:tak::tak:

pozdrawiam serdecznie

a mojej małej juz 7 kieł idzie masakra a i zaczeła raczkowac film w galerii bloga do obejrzenia zapraszam:-):-)
 
pinka - noo, młody u taty zawsze zadowolony... A do raczkowania dopiero sie przymierza,ale jeszcze troche i chyba zacznie:tak: Ale to bedzie jazda, nie nadżze za nim chyba.

Tak wprowadziłam ziemniaka... teraz chce spr. marchewke, ale to dopiero za pare dni. Ogólem naczytałam sie, ze ziemniak nie ma prawa uczulac, a wrecz przeciwnie dobrze działa na jelita :tak:

Czekam na info po tel do iwanowej...
 
reklama
Gosia filmik to takie malutkie zdjecia najmniejsze z nich wszystkich:-)

a zajrzyj do achiwum kwiecien w galerii;-)
 
Do góry