reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam
kubala-tak juz złozylam zamówienie teraz czekam na przesyłke:-) zamowiłam tyle ile potrzebuje bo nikt z góry nic nie mowił ze hurtowo zamawiac:-):tak:

jarzebinka- super az wam zazdroszcze wlasnego mieszkanka hmmm tez mnie sie marzy......trzymam kciuki by wszystko sie udalo:-) no a potem czekamy na focie he he:-)


 
reklama
ale cisza dzisiaj...

my tez przez najblizsze kilka dni pomilczymy... bo jutro wyjezdzazmy sobie juz na dlugi weekend.

Pierwszy raz z małym jedziemy dalej niz 50 km. ;-) Tym razem ponad 200. Mam nadzieje, ze bedzie spał, bo czasmi jak mu sie nudzi w sam. to marrudzi... a tego nie znosze :no:

Zyczymy wszystkim miłego długiego weekendu i ładnej pogody. No i zdrowka dla tych chorych... Katka, slowiczek co z Wami?

Pa pa i do usłyszonka :tak:
 
w dzień wywiało pewnie wszystkie na spacerki i place zabaw !!! :tak: ale wieczorkiem mogłoby sie towarzystwo troszke odezwać :tak::-D:laugh2:

ja do południa byłam z małym na spacerku i zakupach :-p potem mały spał , dzisiaj aż 3,5 godziny a popołudnie spedzilismy na placu zabaw :tak: a mąż był na rajdzie motorem :tak: i tak minęla sobota :tak::-)

Gosia, ja nie wiem ile mój mały ma wzrostu, ale mając 2,5 kupowałam mu ciuszki na 86/92, a teraz ma 3 latka, to kupuje mu na 98 i pomalutku 104 :tak::-D:tak: a mówia,że nie jest taki malutki :tak: to Twoja pannica chyba faktycznie wysoka, :-) po rodzicach ????

Kubala, przyjemnego wypoczynku :-) ja na długi weekend wyjeżdzam we wtorek, :tak:ale na wsi jest net, to pewnie sie odezwę, rzadziej bo rzadziej ale zajrzę :tak::-D:tak:

Katka, Wanda. Słowiczek, Iwonka, An30, Kkatasia, Leyna, Pinka, ... i pozostałe poznanianki spokojnej nocki :tak::-D:tak: i sie odezwać proszę
 
hejka:-)
wczoraj mielismy przepi:-):-)ekne słoneczko i cały dzien prawie na spacerkach a potem sprzątanko gotowanie itp i wieczorem człowiek pada juz na pysk.......małej juz kolejne zęby suną:crazy:piąty już sie przebił teraz 6-ty pomału sie wyżyna :wściekła/y:i wytrzymac z nia sie nie da :no: a co najlepsze to patrze jej do buzki i chyba 7-dmy idzie :szok::szok::szok::szok: ...........

dziewczyny czy wasze dzieciaki tez w takim ekspresowym tempie nabywały zebów?? ona ma 8m-c i juz 6 zęboli zaraz moze 7-dmy bedzie....


KUBALA- odpoczywaj odpoczywaj po powrocie fotki mile widziane he he:-):-)
KATKA-co tam u was juz po gastroskopi jestescie?
JARZEBINKA-melduje sie he he:laugh2:
GOSKA-ja mam tak samo mala rajstopy na roczek nosi a body na 6mc hi hi długie nogi jak łania ma może nasze kobity modelkami beda he he:rofl2:
wszystkie mamusie pozdrawiam i całuje brrrrr...... w noski:laugh2:
 
Hej Dziewczyny-to znowu ja i jak zwykle z pytankiem:-) widzę, ze macie w swoim gronie wielu alergikow, moj synek tez niestety ma to "paskudztwo" i co chwilę go wysypuje, choc generalnie juz wiem, co moze bezpiecznie jesc itd. powiedzcie mi proszę, czy robiła ktoras z was testy alergiczne z krwi szkrabika? czy są one warte swej ceny? serdecznie pozdrawiam i jesli mozecie napiszcie rowniez, jak wyniki takich testow mają się do stanu faktycznego i czy są "prawdomowne"-bo slyszalam rozne opinie ;-)
 
NataK- moja córeczka miała robione testy z krwi(pobierano jej z żyły) bo na testy jest za malutka powiem ci było warto:-):-)oczywiscie uczulenie wychodzi na to co dziecko juz zjadło:-) np.marchew jabłko kalafior szpinka por nabiał itp.jezeli czegos nie jadla to wynik nic nie pokaze bo wiadomo......nie zdazyła sie na to uczulic:-)ale zapobiegawczo lepiej nie PODAWAC DZIECKU PRODUKTóW WYSOKOALERGICZNYCH !!!!!!!!!!!! na zapas że tak powiem by w przyszłosci mogło je jesc spokojnie:-)jezeli twój maluch ma krostki to oznacza ze cos je nie tak:no::no: musisz to sprawdzic

napisz mi co twój maluch jada postaram ci sie pomóc:-):-)
czy uzywasz soi???
 
Pinka 25 Kubus juz od 2-3 miesiąca zycia ma skazę białkową i delikatne AZS, wiec juz wiem co moze jesc, a czego nie za bardzo-zresztą wiele na ten temat czytam. Stosowałam dietę eliminacyjna, gdyz karmiłam piersią to i ja musiałam uważac na to co wcinam.w tej chwili mały je : kaszki ryzowe bezmleczne ( bananowa, jabłkowa, gruszkowa, malinowa i z owocow lesnych) wszystkie są juz sprawdzone i jest po nich ok. Jest na paskudnym mleku Nutramigenie, ktorego nie pije i wcale mu sie zreszta nie dziwie, bo jest okropniaste-robię mu na nim kaszki. w jego dietce jest tez : banan, jabłko, śliwka, gruszka, ziemniak, ryz, marchew, mięsko z królika, indyka, ostatnio jagnięcinka, szpinak, dynia,por, (pietruszka i seler czasami w sladowych ilosciach w sloiczkach, ale staram sie sama gotowac, wiec dostaje je b. rzadko),pija wodę i herbatke jablkową z melisa, wcina chrupki kukurydziane, kaszkę kukurydzianą-to chyba wszystko. sojowe mleko dostał juz chyba "tradycyjnie" jak kazde dziecko na WYSPACH z podejrzeniem skazy bialkowej, ale go po nim obsypało, wiec pozostaje na Nutramigenie.
 
Jesli chodzi o jedzonko, to juz coraz rzadziej zdaza się, ze cos mu tam wyskoczy, ostatnio dałam mu danonka, aby sprzwdzic czy to faktycznie skaza białkowa i czy czasem juz nie mineła, ale się "przejechałam" i małego zakropkowało:no:
czasami wyskakuje mu wysypka ot tak sobie, wtedy sie zastanawiam od czego TO??? czy jakis kosmetyk, kurz, plesnie...?czesto nie wiem juz sama, dlatego tak mi zalezy na tych testach, chce wiedziec co jest grane i czego na 100% powinnismy unikac, tak będzie nam chyba łatwiej :tak:
 
NataK- Z TEGO CO CZYTAM TO PODAJESZ MALEMU MNóSTWO PRODUKTOW WYSOKOALERGIZUJACYCH................np.jezeli uwarzasz ze mały ma skaze bialkowa to nie powinnas podawac mu ryzu:no::no:bo w ryżu jest białko(jezeli podajesz mu taki sam co my jemy)................
nastepnie mleko Nutramigen tez moze uczulic niestety:sorry2::sorry2:moja corka miała niezłe po nim jazdy:crazy:
-por,szpinak:szok: bron panie Boze bardzo uczulaja,jezeli teraz je i nic mu nie jest wcale nie oznacza ze za miesiac nie bedzie..............
indyk-:no: niestety zadnego miesa ptasiego tylko jagniecina baranina krulik i dziczyzna............
chrupki kukurydziane samachemia ugotuj lepiej dziecku owoce i zrób deserek......
banan ,jabłko .owoce lesne tez odpada:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no i SOJA :no: TO SA PRODUKTY KTóRE JA BYM WYRZUCIłA............
 
reklama
posta mi uciełooooooooooo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no ale ty zrobisz jak uważasz:tak::tak:na te produkty które ci teraz wymieniłam jezeli bedziesz mu podawała teraz to i tak sie na nie uczuli predzej czy pózniej lepiej nie dawac wszystkiego odrazu zeby potem mały mógł jesc wszystko ale to juz pisałam w poprzednich postach

owoce podawaj przedewszystkim gotowane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reakcja uczuleniowa na produkt moze wystapic nawet po kilku dniach....
napisze ci jeszcze cos ale teraz mykam mała nakarmic
 
Do góry