reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Tygrynko dzieki za herbatke:) Musisz mnie polubic bo zamierzam wpadac czesniej:-):-D
Moje dziecko bylo dzis pierwszy raz na placu zabaw:-) Wybiegala sie :)-D) a i tak zasnac cos nie moze.

a ja zamierzam częściej Cię gościć :-D bardzo się cieszę, że się "znalazłyśmy" (ale musiałyśmy na forum hehe) bo myślałam że za sąsiadki będę miała tylko same babcie :-D a malutka pewnie nie śpi, bo może czeka na tatę by mu opowiedzieć gdzie była ;-)

tygrynka, to chyba wcześnia jak na Twojego smyka..... :-D

oj tak, bardzo! ale to pewnie dlatego że wstał o 8, drzemał tylko 30min ok 11 no i się wylatał na świeżym powietrzu wieczorem.. zobaczymy o której jutro mi wstanie ;-) aha, ja już naliczyłam 7 osób :tak:

An dzięki za info o Housie, czekałam na to :-D ale poczekam jeszcze na polskie napisy, kiedyś próbowałam oglądać po angielsku, ale terminy medyczne mnie zabiły :-D
 
reklama
Tygrynka spoko jak beda to ci powiem ja tam tez nie oglądam po angielsku bo go po prostu nie umiem szkoda że mnie z wami nie było.

Ania a Karolinka na zjeżdżalni zjeżdżała ? :-)

Tygrynka, Jarzebinka - Mały ma zeza ale to normalne u małych dzieci ponoć do roku,
 
u u spotkaniowo bylo :)

my bylismy w deacthlonie. Obkupiłam małego w golfiki, polarek i czadowy drechol adika :))
potem stanelismy nakarmic labadki :)

mamaGabi sto lat dla Gabrysi ale ten czas leci :)

jutro prenatalne 3mac kciuki
 
oj kochana to ja bym Ci to samo powiedziała :p Sebastian też tak miał ok 3 miesiąca życia ale pediatra nas uspokoił, i faktycznie - nie minął chyba miesiąc i mu minęło :) Bartusiowi pewnie też szybko minie :)

edit: Marcia a Ty jutro wpadniesz? my się widzimy po 25 :) trzymam kciuki za prenatalne!!
 
Hej
MamaGabi duży całus urodzinowy dla malutkiej :-) zdrówka, radości i mnóstwa zabawek !!!!
Marcia jutro daj znać co i jak :-)
An ja też słyszałam że do roku to normalne że oczko ucieka :-) ale współczuję wizyty u okulistki :-(
Od nas wyszedł właśnie pośrednik - straszna gaduła a jutro przychodzi następny!!! Ja to bym chciała żeby to wszystko jakoś poza mną sie odbyło :-( bo jakoś mi się nie chce...
 
Hejo
dziewczynki (tygrynka, ania i karolinka) no i chlopaku Sebusiu :)) dziekuje za super popoludnie i czesc wieczoru.

jak przyjechalysmy to malutka do kapieli i zaraz do wyrku szybciutko zasnela.
musimy czesciej :)

ale fajnie bo jutro znowu sie widzimy :)
 
Tygrynko ja do siebie tez zapraszam:) Tylko Seba musi jakies zabawki zabrac zeby sie nie nudzil, bo wiesz u mnie narazie kroluja grzechotki;-)

An wiadomo, mala zjezdzala ze zjezdzalni, wspinala sie pod rabinkach i takie tam:-D A oczko tez jej ucieka czasem, a na zdjeciu to co sdrugim ma zeza. Tez slyszalam ze narazie nie trzeba sie tym martwic.

Karolina padla dopiero kolo21;30, chyba za duzo wrazen:)
 
Ania nie omieszkam skorzystać :D
Kozaczino trzymam kciuki żebyście szybko mieli to za sobą!
Skrzat wow ale odwaliłaś kawał dobrej roboty, podziwiam, mi się nigdy nie chce :)
 
reklama
witam o poranku.......

jutro prenatalne 3mac kciuki

kciuki zaciśnięte................. :tak:

Od nas wyszedł właśnie pośrednik - straszna gaduła a jutro przychodzi następny!!! Ja to bym chciała żeby to wszystko jakoś poza mną sie odbyło :-( bo jakoś mi się nie chce...

chyba za duże przedsięwzięcie, aby odbyło sie poza tobą, ale życzę aby szybko doszło do tranzakcji................ :tak: a jak Twoje poszukiwania nowego mieszkanka..... :tak:
 
Do góry