reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

sueno ooo jej!!!! bardzo mi przykro z powodu rączki, cale szczescie tylko rączka. może poprostu unikajcie teraz piaskownic...itp. zeby nie kusic dziecka. dziecko bardzo duzo rozumie. przypominaj mu ze jak coś tam zrobi tą rączką to go będzie bolał. mam nadzieję ze oparzenie szybko się zagoi.
 
reklama
Bartuś po szczepieniu był dzielny lekarz zapisal go do laryngologa i do okulisty, Ząb 1 zaliczony drugi się wyżyna. Fajnie macie pewnie na tym wypadzie ja wlasnie mialam pierwsze karmienie Bartusia nastepne pewnie jak dobrze pójdzie o 5:30 było by fajnie. Dobrze że babcia wróciła z wojażów bo rano go zabiera by sobie z nim poleżeć i nacieszyć się wnukiem to ja się wyśpię.
Po szczepieniu pojechałyśmy z babcią na opolska do przychodni i potem do Zusu musiałam jechac dużo się dowiedziałam i musze jutro pozałatwiać sprawy telefonicznie ;) Potem do domu troche was podczytywałam ale nie miałam weny na pisanie. Więc po waszym wypisywaniu że porządki robicie w szafach sama je zrobiłam i małego półkę też posprzątałam wiec worek 120 l małego ciuchy i 120l. Jutro Luboń city odwiedziny rodzinki. Spadam spać bo padam na pysk ;)

Natuska, Fiona ale se ładnie mówicie babole :szok: (zawsze przynajmniej jakieś komplementy :-D)

Amandea - pogratulować tylko że pieska przygarneliście i że mieliście do kogo się zgłosić. moja Ciotka to też taka dobra dusza lekarz rodzinny ale potrafiła wyleczyć psa któemu oko wyskoczyło bo jakiś pijak kopnął pieska. Najlepsze że ciotka tak leczyla że piesek widzial na to oko.

Sueno - zdrówka życzę dla małego

Witam, nową mamuśke:)

Ania - najlepszego dla Karolinki z okazji 2mc jak mała się czuję
 
dzis 5 dzien jazdy rowerem,powoli mam dosc :p 120 km zrobilsimy :-)

:szok: podziwiam!! :tak: powodzenia z opróżnianiem basenu, niezłe te Twoje maluchy :-D

Jestem dzisiaj wyczerpana, mieliśmy w domu przez noc maltretowanego psa, który był tak przestraszony, że warczał i szczekał na nas i nie umieliśmy sobie poradzić. Przyjechała nasza kierowniczka i ja zabrała, ona się zna na psach no i przedewszystkim nie bała. A my zlani potem ze strachu..

o matko :szok: podziwiam, ja bym się nie zdecydowała... często tak pomagacie psiakom?

Alka ja sprawdzalam, dziewczyny tutaj wiedza wszystko:-) Zadnego pytania bez odpowiedzi nie zostawia:-)

no jasne Alka :tak: a Ty Aniu przypominam że miałaś się odzywać częściej!! obiecałaś :-D jak malutka??

Dziewczyny koniecznie dajcie znać jak było i czy knajpa jest godna polecenia. Może wreszczie nadejdzie taki moment, że nie bede w ciąży i nie będę karmić to sobie sushi zafunduję.

hehe no na pewno kiedyś nie będziesz w ciąży ani nie będziesz karmić ;-)

knajpa super! nasze przewodniczki Marty dwie (i chyba Koza też jeśli dobrze widziałam?) dzielnie wybierały jedzonko dla całej 10tki :tak: i wybrały pysznie! co tam nie było: jakieś maki futumaki i inne kaki ;-) rybki smażone, surowe, algi, krewetki, lody z zielnej herbaty, wino śliwkowe - istny raj! i nawet sobie radziłyśmy pałeczkami!! byłam pierwszy raz, ale już się zakochałam w sushi :tak: a spotkanie super, nagadałyśmy się tak, że zagłuszałyśmy oglądających mecz obok w pubie :-D plus mini ciuchowisko i pogaduchy po :-D ok 24:30 w domu dopiero byłam :-D dzięki dziewczyny za świetne spotkanie, naprawdę miło spędziłam czas i naładowałam baterie :tak: co prawda w domu się okazało że Sebastian wył godzinę przed zaśnięciem i zasnął bo padł zmęczony :-( i co chwilę przez sen wołał mamę :-(

A ja wlasnie wrocilam z Pomocy Doraznej. Maly ma poparzona dlon:-(

ojej biedny maluszek!!! niech mu się szybko goi :tak:

A w ogóle to sobie tego nie wyobrażam, zostawić Małą w żłobku. Oj zaborcza matka się robię, może to "późne macierzyństwo" się objawia

aj tam kochana u mnie jest to samo :-D nie wyobrażam sobie tego, ale prędzej czy później przyjdzie ten czas, czy to w żłobku czy w przedszkolu :tak:

ok, mąż zmusił mnie do oglądania jakiegoś głupiego filmu, a teraz idę spać :-D dobranoc!
 
Witam się

LAASSSKI BYLO SUPER :-) Dzięki. Co tu dużo pisać jedzonko pyszne te kreweteczki jeszcze za mną chodzą :-D Siaty sprzedane- ha ha ha to było istne ciuchowisko. Wrócłam do domu pozytywnie nastawiona. Raz w miesiacu meeting musi być. Next time Grecka jeszcze mozna do Werandy iść:tak: Fajnie było poznać w końcu kozę- super fryzurka ! i Jarzębinkę!:))

A moje dzieciątko jeszcze spi co jest szokiem bo ostatnie dni to 6.45 na nogach

Natuska- tyle jezdzisz tym rower. Extra. Druga Maja Włoszczowska:-DWyrabiasz formę na zimę

Sueno kurczę ale wypadek :-( poparzenie bardzo boli, biedaczek. Oby szybko się zagoilo

Fiolona Filipek to jeden z najwyższych widzę...fajne zdjątka. Juz taki duzy chlopak z niego :)

do pozniej :p
 
dziewczyny dzięki za spotkanko! Tygrynka i Marcia napisały wszystko :-) ja jeszcze potem zdjęcia wstawię;-)
Jak wróciłam Staś nie spał, uśmiechnięty od ucha do ucha jeszcze przez godzinę, i chyba po 7 się obudził, a ja niewyspana jestem:/

Tak jak dziewczyny piszą następny raz idziemy do greckiej więc tam każdy znajdzie coś dobrego ( a jest pyyyysznie ;-))

amandea nie dziwię się strachu, taki biedny psiak skrzywdony to nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy:/
Ja do kina idę :tak:

sueno ale przeżycia :-(

filona ale super przedszkolak!!!:-) no choróbska w przedszkolu najgorsze, ale niestety nie da się tego ominąć :( co rok będzie lepiej!

kozaczino no właśnie super fryzurka :tak: gdzie chodzisz do fryza?

Tygrynka o której Ty spać chodzisz?

Karlocia bezpiecznej drogi!mam nadzieje że navi działa:-)

Ja się zbieram bo jeszcze z tatą muszę orange w malcie załatwić, potem kino, i zebranie w przedszkolu. Pewnie dopiero o 17 będę.

Miłego dnia laseczki!:happy2:
 
Lilou PRZEPRASZAM BARDZO! Śpieszę donieść, że nie dam rady do kina jednak dzisiaj. Wybacz, że tak w ostatniej chwili, obudziłam się z myślą że mam przecież dowód nowy do odebrania, po kinie już będzie zamknięte a nie wyrobię się przed. Kompletnie wypadło mi z głowy. Przepraszam.


Później was podczytam :-)
 
reklama
Do góry