reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja cały czas byłam pewna 20:30, więc chyba ta? najwyżej będziemy się stopniowo schodzić ;)
ja nie daję, bo na razie Seba nie choruje (zdrówka dla Weronisi!!), a tak na zapas chyba nie ma sensu..
 
reklama
aaa wyszłam o 13 i dopiero wróciłam :/ u Pani doktor się naczekałyśmy. z piersikiem Oli ok to...dojrzewanie...:szok:ale podobno już może.
Mamy też skierowanie na badanie kału, w kierunku pasożytów.
Kupiłam Stasiowi mleko w razie co jakby się dziś obudził, ze ściąganiem kiepsko. Mam nadzieje że posiedzę w spokoju ;-)

no właśnie laski chyba na 20:30 co? ja dopiero po 20 z domu wyjdę, parkuje przy Kościele wszystkich św. koło chwaliszewa.tam mi najłatwiej;-)

Skrzat hehe ciekawe jakie jeszcze podobieństwa :-D

Witam nową poznaniankę!

A kto jutro do kina się wybiera?
Tygrynka zdrówka!

Poziomka biedna Weronisia, zdrówka!
 
Marcia ty to pracowita jesteś :-) nie dość że sprzedajesz to jeszcze nowe mamy werbujesz ;-)

Alka Witamy!:tak: Prosimy do nas często zaglądać i napisać troszkę o sobie;-)
no witam, witam Was - fakt Marciaa mnie zwerbowała i w sumie za dużego wyboru nie dała hihi
Dziękuję za miłe przyjęcie...
Póki co to tak nie do końca ogarniam - Wy macie już dzieci, a ja mamusią w 100% będę dopiero w styczniu i póki co tematy typu szczepienia, witaminki, ząbki itp są mi bardziej odległe niż mogłoby się wydawać....
Może dzięki Wam Marciaa trochę odetchnie i część pytań jakimi ją zawalam przerzucę na Was :-)
Póki co mój dzidziolek wygląda tak:
Image scanned 2011-08-23 at 08_55.jpg
 
Alka witam witam:) Z nami będzie fajnie:p - to się nazywa skromność:p
Koza, Karola koniecznie ładujcie się dzisiaj z nami a sushi:D
Tygrynka co ze zdrówkiem?
Poziomeczka zdrówka dla Weronisi!

Ja mykam zaraz obiad wstawić, potem jedziemy do rodziców Zet i przyjdę:)
 
reklama
Ok Staś śpi:-) czekam na pobudkę którą ma zwykle po pół godziny żeby dojeść szykuję się i jadę:-)

Rikappa fajnie że będziesz:tak:

Guziczku następnym razem musisz koniecznie iść z nami;-)
 
Do góry