reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja posadze najwyzej kogos na kolanach :):p

Marcel zuch chlopak

Kozaczino ja od paru dni ciagle cos i jeszcze mam czas na pogaduchy...leb mi paruje :p

Filona ale Baltazara nic nie pobije..:-)
wezmie ktoras aparat? zrobimy sobie foteczke. Moj to padło a na potrzeby all ojca mam a on mowi ze psuja jestem:cool:
 
reklama
Ajentka wejdź na fb co?
Koza mąż mnie po 20 zawozi, więc jakby co to zabierz się z nami
ja aparatu nie biorę bo nie chce mi się mojej wielkiej aparatury tachać ;) jak ktoś ma malutki to niech weźmie!

humorek mój jest związany z problemami zdrowotnymi i jutro czeka mnie latanie po lekarzach dlatego odpadam z jutrzejszych spotkań...
 
hej ale napisałyście :) próbuje odnaleźć gdzie i o której spotkanko?
mała od soboty choruje 2 dni w żłobku po 3 godz wyszły do końca tyg w domku :)
ja sobie zaplanowałam cały tydzień pozałatwiać stare sprawy i kombinuje żeby dziadek zajął się małą :)
 
reklama
Do góry