reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Lilou bo synek to synek :D:D:D
skrzat ja też chyba z mężem podjadę a potem będe się czołgać do domu :D
Jarzębinka to na pewno idziesz? bo robimy rezerwację!
 
hej dziewczyny:-)

Tygryś boski opis powrotu do domu hihi jesteście udani!!
Natuska ty rób prawko na rower z naczepą :-) dobrze że się nic poważnegonie stało :-)
Skrzat fajny płaszczyk :-) ucałuj Basię w oko :-) jak ja się wkurzam bo codziennie jestem dość blisko ciebie i na kawkę wpaść nie mogę :-( a jak ty biedaku teraz do domku docierasz bo tu nic nie jeździ teraz!!! ???
A my w sobotę sprzątanie piwnicy odwaliliśmy!!! bo R. przywiózł sypialnie i trzeba było ja gdzieś wstawić póki co w piwnicy stoi :-) wieczorem pojechałam do kumpeli na babski wieczór i siedziałyśmy do 2.30 :-) a wczoraj odświerzaliśmy mieszkanie bo w środę przychodzą je oglądać i się narobiłam okropnie!!! Ale wieczór już milszy bo mieliśmy 2 rocznicę ślubu:-)
wracam do roboty bo papiery czekają :-)
 
Kozaczino ale pracowicie:) Trzymam kciuki za mieszkanko i wszytskiego naj naj z okazji rocznicy slubu!!!!
A ja wysprzątałam łazienkę i odkurzyłam podłogi, zostały kurze ale to może wieczorkiem:p Włączyłam drugie pranie, bo jedno wisi i za chwilę pójdę po śliwki by placek upiec na jutro bo kumpela przychodzi i może zobacze jakieś jesienne kwiatki na dwór, wyrzuciłam dzisiaj suche surfinie, przez to, że mnie 5 tygodni nie było wszystkie się zmarnowały i w sumie full kasy w błoto:(
 
Rozumiem że nie piszecie za dużo żebym mogła sobie w spokoju posprzątać :-D

kozaczino najlepsze życzenia z okazji rocznicy!!!

Skrzat proszę mi tu smaka na ciasto nie robić :p widzę że u Ciebie też pracowicie po weekendzie ;)

jarzębinka knajpa sushi na wrocławkiej. hanami się nazywa ;-)
Przed chwilą wychodzę na klatkę a tu położna schodzi z góry. Oczywiście weszła na ploteczki
biggrin.gif
bardzo fajna kobietka, jak rodziłam Oli to też przychodziła.

Ok idę wstawić milionową pralkę, i położyć Stasia.
 
Dziewczyny nie wiem jak ale przeczytałam wszystko. Przez Was grzeszę zamiast prasować to czytam, piszę.

Dobra już nie śpi. Koniec pisania.

Na szybko spacerówka kupiona Delti Dot.

Liluo nie taki diabeł straszny jak go malują. Będzie dobrze. Zdrowia życzę
 
reklama
Rozumiem że nie piszecie za dużo żebym mogła sobie w spokoju posprzątać :-D

ależ oczywiście!! żebyś jeszcze miała czas wpasć do mnie posprzątać :D

Jarzębinka widzę że Lilou już Ci odpowiedziała.. ja sama więcej nie wiem :D jeszcze tam nie byłam...

Kozaczino trzymam kciuki za sprzedaż mieszkania! i wszystkiego naj naj z okazji rocznicy - mnóstwa miłości!!

Skrzat ja też chcę wpaść na ciacho :D

my spędzliśmy intensywne południe - wyszliśmy z domu ok 11:30 i przed chwilą (tzn 20min temu bo tyle mi zajęło pisanie posta bo dodatkowo usypiałam młodego) wróciliśmy, w tym czasie zdążyliśmy: trzy razy obejrzeć pracujące koparki ( w tym czasie połowa nie pracującego zespołu oglądała nas ;)), pobawić się na placu zabaw, zgubić łopatkę której po 5min już niogdzie nie było, pozjeżdżać na zjeżdżalni, zapisać młodego do biblioteki i wypożyczyć 7 ksiązeczek co łącznie zajęlo nam 40minut ;), rozmawiać ze starszą panią która zaczepiła Sebe, z panem który do niego zaczął machać, z panem z pieskiem, z dwiema starszymi paniami z pieskiem, z dziewczyną przebraną za tygryska która reklamowała gettin bank i dała Sebie balona (i wkurzyły mnie jakieś emo gimnazjalistki bo dziewczyna miała jednego balona i już dawała Sebie a one podleciały że chcą, dziewczyna mówi no ale chyba dziecku damy, a jedna: "nie" nosz aż mnie zatkało :/ ale Seba dostał i po 2min machania tygryskowi walnął balonem o ziemię i pękł :p) i rozmawiałyśmy ile mówią dzieciaki bo ma młodszą córę o 2mies, zjeść bułkę na ławce, bawić się w chowanego w krzakach i bujać się (mama też musiała).
teraz nie mam sił, bo jest mega duszno...

edit: Mi.Pi Poziomka ma taką, super jest, też sie przymierzaalm do niej :)
 
Do góry