reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam się z Wami serdecznie po dłuższej nieobecności i pozdrawiam :tak::-D

ale od poczatku tego roku mam pod górkę - najpierw problem z nerkami, ciągle jestem w fazie badań, potem mąż sie rozłożył a teraz dziecko siedzi w domu z zapaleniem oskrzeli, więc cały styczeń ( a dopiero wsumie połowa) siedzę u lekarzy, a po drodze jeszcze kontrolna wizyta u gina,larybgolog z Kacprem, a na koniec stycznie jeszcze stomatolog :no: niech będzie już luty.

a do tego doszły problemy z internetem, i tak długo mnie nie było, ale mam nadzieje,że to już koniec z tak długą nieobecnością,bo od poniedziałku, mam mieć w końcu internet w domku, więc będę na bierząco :happy2:

życzę miłego dnia
pozdrawiam:cool2:
 
reklama
Hej Mamuśki z Poznania! :-) Widzę, że Wy już macie swoje pociechy, moja córeczka jeszcze buszuje w brzuszku, już nie mogę się doczekać kruszynki :-):-) termin mam na 11 kwietnia, może któraś z Was poleci mi jakiś fajny szpital, bo tyle o wszystkich się naczytałam, że już sama nie wiem. Ja niestety jestem tu dopiero od pół roku, 500 km od rodziny i przyjaciół :-( więc nie mam nikogo kto by mi doradził.
 
:-)
jakoś nie mam czasu iść do tego fryzjera po numer :no: jeszcze w weekend miałam gości i dużo roboty :baffled:

więc jak będziesz na ulicy szarych szeregów to wchodzisz w ulicę Raczyńskiego Edwarda i idziesz aż do końca drogi aż zacznie się taka z dziurami i skręcasz na niej w pierwszą w prawo w ślepą ulicę to jest zaraz pierwszy dom w tym samym domu jest też czyszczenie odzieży- magiel :tak: a po lewo jest droga do bloku i są garaże
Dzięki mam nadzieję że trafię:-)
Witaj iwonkablaz:-)Powiem Ci ile kobiet tyle opinii:tak:Ja rodziłam na Lutyckiej i byłam naprawdę zadowolona.Chodziłam tam do przychodni i między innymi dlatego sie zdecydowałam.Wcześniej rodziła tam moja siostra i tez nie miała zastrzeżeń.Ja wcześniej teżsłyszłąm i naczytałam sie różnych opinii na temat szpitali.Nie żałuję że własnie ten wynbrałam
 
KATRINM5 dzięki za podpowiedź :-) Właśnie ten szpital mi przypasował najbardziej, przynajmniej z tych wszystkich komentarzy. Zadzwonilam tam, troszkę się popytałam, bardzo miła pani mi wszystko powiedziała i też pozwoliła przyjść i zobaczyć oddział :-) wiec chyba sie wybiore.
 
cze,
w smutny dzien/wieczor..spac nie moge
Slowiczek - zdrowiej,bo mialas mi pierogi zrobic..
Jarzebinka - -a juz myslalam,ze sie na Nas obrazilas.Zdrowka Ci zycze,trzymaj sie i badz zawsze usmiechnieta...To TY tu wpuszczasz pozytywy na watku,wiec wiesz...;-)
Iwonka - witaj nasz nowy nabytku poznanski;-);ja obie corki rodzilam na Polnej,nie narzekam,choc roznie o tym szoitalu mowia.
Leyna - ciesze sie,ze Cie czytam

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Witam
Od rana jestem:wściekła/y:Kurna okradli nam w nocy samochód..wybili szybę,zamek wyłamali i ukradli radio:wściekła/y::wściekła/y:Bo mój mężuś zapomniał go wyjąć:wściekła/y::wściekła/y:Kurna dzrzwi do wymiany.Jakby mało problemów było to tu coś takiego.A ma nauczkę na przyszłość a powiedz cos teraz..to o zgrozo...:szok:A najgorsze jest to że auto jest rodziców:-:)-(
Cały dzień pada....nic się nie chce...
 
Witam się z Wami :-)

Niezbyt często tu zaglądam, sorka :zawstydzona/y:

Katasia - bez sensu są te przepisy... jakby te baby w przedszkolach nie mogły pojąć, że IDĘ do pracy, dlatego szukam przedszkola i że BĘDĘ pracować :baffled: Normalnie w urzędach szybciej się dogadasz niż w przedszkolu... Też szukam państwowego, tzn złożę wnioski do wszystkich państwowych w Swarzędzu - na całe szczęście jestem na wychowawczym i pieczątkę w miejscy "zakład pracy matki" będę miała :-) A to że tam nie wrócę, to już nie muszą wiedzieć :happy2: I mam nadzieję, że sie nie dowiedzą... Bo do pracy i tak i tak pójdę, tyle że do innej... I też nas nie stać na płacenie za dwa prywatne przedszkola... Wystarczy że Wiktor chodzi do prywatnego i od września idzie do zerówki, ale też w tym prywatnym przedszkolu - no chyba, że znajdę miejsce w innej przedszkolnej zerówce. W szkole odpada, bo tam zerówka tylko na 5 godzin dziennie...

Witam się jeszcze z nowymi przyszłymi mamusiami :-):-)
No nic... uciekam...
 
hej
cos nam watek sie nie lepi ostatnio...
ja nie pisze,z tego wzgledu,ze u mnie bez zmian,wiec nie chce po prostu truc,ze dzis bylam z Hania u lekarza,bo cos tam... szczerze - zmecozna juz jestem tym troszke,rzucilabym w diably tych lekarzy i tyle... ale koniec o tym...
Zuzia za to w kolko mowi ,mi ze chce psa i ze chce spowrotem chodzic do przedszkola,nudzi sie jej w domu,pogoda ostatnio nas nie rozpieszczala,wiec siedzialysmy w chacie...
no i z pozytywow,wreszcie Hani sie przebily kolejne zeby,2 miesiace!!,mamy ich 7,wyszly od razu 3 :-).

Pozdrawia Katka
 
reklama
witam się i ja z Wami :-D

zdrowotnie wychodzimy na prostą, maż już zdrowy całkowicie, mi zostały jeszcze szczegółowe badania na nerki i watrobę, ale wstępnie poUSG jest IK, a i mały ma się coraz lepiej więc jest OK, mam nadzieję, że od wtorku wróci do żłoba i za tydzien nie zróci na chorobowe :tak: wieć też trzymajcie się ciepło i zdrowo, :happy2: a po burzy wychodzi słońce :-) i właśnie tego słoneczka wam życzę i pogodowo( bo pogoda nas nie rozpieszcza, przydało by sie chociaż kilka ładnych jasnych i przyjemnych dni) i życzę tego słoneczka w życiu codziennym, aby rozświetliło te codzienne smutki problemy dnia codziennego, jeszcze dwa miesiące i będzie wiosna, i tego sie trzymajcie kochane :happy2::-):happy2:

miłego dnia :sorry2:
pozdrawiam:rofl2:
 
Do góry