reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

puk puk
co porabiacie tej wiosny w zimie?

Ja nadal uziemiona,na dwor nie wychodze.Mlodsza spi,starsza oglada bajke i zarysowywuje mi kalendarz z adresami.

Czy ktoras z WAS zajmuje sie urzadzaniem wnetrz?

Leyna - jak zdrowko?
 
reklama
Ostatnio rzadko tu zaglądam:-(Mam troche zaległościw domu i musze to nadrobić :-( Tym bardziej że w sobotę Grześ ma chrzciny:-)Od przyszłego tygodnia bęe bardziej aktywna:tak::-)
 
To udanej imprezki katrinm i rozruszaj to nasze towarzystwo,bo nudy u nas:cool2:.

Prosze napisac mi dowcip:cool2:.

Ja juz nie spie od 6,ale to moj wybor,ostatnio chodze wczesnie spac i wczesnie wstaje.

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
katka dzięki mam nadzieje że sie uda:-)
Kurczę o 6 rano to ja Grzesia przebieram i dalej do 8 spać:-)
Chociaż kiedyś wstyawałam wcześniej jak do pracy chodziłam:tak:A teraz się oduczyłam:-D
Przykro mi dowcipu nie znam:baffled::baffled:
Mój synuś ostatnio strasznie marudny jest...może ząbki będą szły...:confused:
 
katrinm - To ja wole sobie wczesnie wstac i miec taka chwile na rozruszanie,jak jestem sama po prostu.Poza tym lepiej sie czuje,jak chodze wczesniej spac i budze sie z rana.Tez zdarze wszystko zrobic. o zebach mi nie mow,mojej corce sie ejszcze 2 nie przebily,sa caly czas na wylocie,a nie moga przejsc,takie grube ma dziasla.A ile przed nami,do 18 - tki bedzie zabkowac.
 
Witam
Mbyliśmy dziś na spacerku:-)Taka ładna pogoda:-)Teraz obiadek:-)A potem zabawa:-)
W czwartek mamy kolejne szczepienie:tak:Oj za wesoło to nie będzie:-(
słowiczek szybkiego powrotu do zdrówka dla Was:-)
 
reklama
Witam dziewczyny.
Zaczynam szukać przedszkola dla Sandzi, oczywiście państwowe przyjmują od marca i ani dnia wcześniej no i musze pracować bo będziemy na końcu listy. Wkurza mnie to bo jak mam isc do pracy kiedy nie mam z kim dziecka zostawić-bezsens.
szukam prywatnego przedszkola, bo prawie wszędzie przyjmuja odrazu a ja prawdopodobnie najdalej w marcu mam mieć pracę więc stąd pośpiech. Potem chcę przenieśc mała do państwowego, bo na dłuższą metę nie stać nas na prywatne.
Poza tym kończymy nasz remont kuchni, nikt obcy sie już nie będzie plątał mi po domu.NARESZCIE....
Pozdrawiam wszystkie babeczki.
 
Do góry