reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam dziewczyny :)

Aż mi glupio, że tak długo mnie nie było :( Nie mam nic na swoją obronę :( Chyba trzeba wszystko zwalić na listopad :-D:-D:-D
Nawet nie mam siły pisać więcej, ale na pewno zajrzę do Was prędko :)

Buziaki :)

P.S. Katasia - kiedy Twoja córcia się urodziła ??
 
Witajcie.

Gosiu_k23 na piątkowie wpuszczają z małymi dziećmi a pieluszki można kupic w kasie. Ja tam nie byłam ale właśnie wyczytałam to stronce tego basenu.:-)
Mój mały chorował więc na razie damy sobie spokój z basenem.

Mogła by sie wyklarować ta pogoda .
Albo słońce albo śnieg.
:tak:

jesienne buziaczki
 
Mogła by sie wyklarować ta pogoda .
Albo słońce albo śnieg.
:tak:

oj tak pogoda mogła by być klarowniejsza, choć odpukać w niemalowane, dzisija jest chyba nie najgorzej :confused: ale ciekawe jak będzie :cool2:

dziękuję za małego, za powrót do zdrówka :blink: a i jest już lepiej, ale potrzymam go w domu do końca tygodnia, aby poszedł całkowicie zdrowy, żebym nie musiała po 3 dniach ponownie iść na L4 ;-)

a ja właśnie siedzę w pracy i nie wiem w co ręce włożyć, do 15.11 mam złozyc sprawozdanie i nowy wniosek o nową dotację, oczywiście wszystko na ostatnią chwilę, bo kierownik całego zamieszania nie miał wcześnej czasu :no: nie lubię takich sytuacji:szok:

a wszystkim zapracowanym,życzę spokojnego dnia,:tak::happy2: a wszystkim mamusiom spokojnego i milego dnia, trzymajcie sie ciepło:happy2::-D
 
Jarzebinka masz świętą rację ze swoim małym.
My naszego zwijaliśmy dzisiaj ze żłobka o jedenastej i prosto do lekarza.
nie byliśmy jedynymi rodzicami.
Pani doktor wcale nie była zdziwona. Okazało się , że panują rotawirusy i dzieci atakuje coś na podobieństwo grypy żołądkowej.Ona dzisiaj zbierała dzieci ze żłobków z takimi samymi objawami.:-) Pielęgniarkę na rejestracji troche nakłamałam, żeby pozwoliła na wizytę, ale jak usłyszała objawy to odrazu leciała po kartotekę.

Dobrze więc, że Twój mały siedzi w domku.

Niech trochę wkońcu przymrozi to może choćczęść tych zarazków wyginie.:cool:
 
przekichane z tymi chorobami w zlobkach/przedszkolach,my na razie odkad odpisalam Zuziez przedszkola,nie chorujemy....
Jarzebinka- zdrowka dla malego.Do ktorej nefrolog chodzisz?bo ja do Ciarkowskiej.

Myslcie jutro Hani,plisssssssssssssssss

Ide wywiesic prano i spac.
 
mama benia - zdrowiejcie w takim razie:tak:,jak najszybciej....

Ja od dzisiaj mam znowu pomoc w postaci mojej mamy.Przyjechala wieczorem.Od jutra zaczynam nowa rehabilitacje reki.
a co u reszty slychac?



Pozdrawia Katka:ninja2:
 
witam Was nowotygodniowo!!! :happy:;-):happy:

moje małe poszło już dzisiaj do żłoba, nie obyło sie bez płaczu i hasła - ja nie lubie żłoba, ale jakoś pomalutku dał sobie wutłumaczyć i dzielnie poszedł :dry: jedyny plus z tej choroby, to po tygodniu walki z katarem i nie możnością wprysnięcia mu kropelek do nosa, bo na każde hasło: Kacperek, choć damy kropelki do nosa, odpowiadał, że on już ma kropelki w nosie, :no: wczoraj jakby zmiana frontu, wystarczyło go posadzić na fotelu i dzielnie siedział i pozwolił na krople, chyba, też już miał go dosyć :sorry2: więc faktycznie poszedł zdrowiutki , mam tylko nadzieję,że na dłużej- odpukać :baffled::happy:

co do nefrologa, to byłam pierwszy raz, i naprawdę nie wiem u jakiej P. doktor, ale Katka, napewne nie u tej samej, ta miała jakieś krótkie nazwisko i chyba na K ????? w tym tygodniu ide go zarejestrować do laryngologa i zobaczymy co dalej ......:tak::tak: Katka i trzymaj sie dzielnie na tej rehabilitacji, :tak: a co z Hanią było ?, oczywiście myślę o niej i trzymam kciuki! :tak::-):tak:

mama benia, to się kurujcie i nie dajcie sie chorobom :angry::happy::angry:

a coś te Poznanianki bardzo zapracowane?!?! czyżby już wpadły w wir przedświątecznej gorączki przygotowań i porządków?!?!?:confused::dry::sorry2::baffled::nerd:

miłego dnia i tygodnia:happy::tak::happy:
 
reklama
mnie się nie chce pisać... za dużo problemów na raz :-( końcówka roku do du py

Katka mam nadzieję, że ta rehabilitacja w końcu Ci pomoże na rękę ostatecznie :tak: dobrze, że mama przyjeżdża :tak:

dla wszystkich dzieciaczków duuużo zdrowia i jak najmniej koniecznych wizyt u lekarzy :tak:

buziaki :*
 
Do góry