reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Aqq :-) dziewczyny gdzie się podziałyście??

Słowiczek, Katka, Biedronka, Jarzebinka, Wanda, Kkatasia.....

podupada znów coś wątek poznański...
 
reklama
Leyna, melduję się na wezwanie!!!

po prostu w pracy od wtorku byliśmy odcięci od sieci, a oczywiście jest okres urlopowy, więc jednego nie ma, drugi fachowiec na L4, a reszta tak zapracowana,że tragedia, ale dzisiaj łaskawie znalazł sie w końcu specjalista i przywróciła nam "okno na świat" - więc jestem

Lilka, ja niestety Ci nie pomogę, bo za krótko mieszkam w Poznaniu

a wogóle to zastanawiam się,czy nie przedłużyć sobie troszkę popołudnia piatkowego i nie urwać sie troszkę z pracy, bo jest taka śliczna pogoda - słoneczko i lato?!?!? ;-):-)

a ponieważ małego mam u rodzicow to mamy wolne wieczory, dzisiaj wybieramy się na koncert na PL. Wolności ( akcja POLSATU - podziel się posiłkiem), może jakaś knajpka, jakieś lody, wolny wieczór jak za czasow bez malucha, prawie jak randka!? a wy pamietacie jeszcze takie wolne wieczory? a teraz czesto macie chwilkę i możliwości na takie wyjścia tylko we dwoje, np. kino, albo chociażby lody w kawiarence?
 
Jarzebinka ja niestety nie pamiętam już tych czasów, kiedy wieczory były wolne... wiecznie zalatana jestem, nawet nie odpoczęłam w czasie urlopu, bo załatwiałam wizyty u lekarza swoje, Piotrka i psa...

na koncert bym się wybrała, ale samej jakoś tak nie chce mi się, a z Sz iść nie mogę, bo nie mamy z kim zostawić Piotrka :-(

od września zaczynam szkolenie w weekendy (przez 7 miesięcy), Piotrek pójdzie na basen, więc w ogóle czasu nie będę mieć...

a pogoda dzis śliczna, więc jak możesz to sie urwij z pracy :tak:
 
Witam Was kochane poznanianki :-)

No trochę mnie nie było, byłam tydzień u rodziców... Potem znowu, nie zaglądałam sporo czasu, ale nadrobiłam i jestem na bieżąco :-)

Witam nowe foremki :-):-):-)

Katka - i jak się czujesz ? Mam nadzieję, że coraz lepiej. Mocne uściski w Twoją stronę kochana :-)

Jarzembinka - ech jak ja Ci zazdroszczę. Bardzo chcielibyśmy dzisiaj jechać na ten koncert, ale Paulina raczej nie wytrzyma... a w ogóle problem z parkowaniem może być, pewnie daleko będzie trzeba iść z dzieciakami... Niestety siostra w Irlandii siedzi i wraca dopiero za 15 dni, więc nie mamy komu zostawić dzieciaków :-:)-:)-( No ale może się wybierzemy tak czy siak, to się jeszcze zobaczy..


Pozdrawiam Was gorąco i zmykam obiadek robić ;-)
 
cze dziewczynki
pozdrawiam WAS :)
dzis sobie usiadlam,a tu taki ruch :-)
czuje sie dobrze,choc roznie:eek:
nie bede ukrywac,ze boli mie,osttanio szczegolnie zebra,chyba mi sie nastawiaja po zabiegu,wiec duzo musze lezec i na razie mam reke lewa na temblaku,bo mam porazony bark po zabiegu.W przyszlym tyg ide na sciagniecie osttanich szwow i dowiem sie co dalej z reka jak mi samo nie ustapi...

moje corcie maja sie swietnie
pozdrawia Katka :ninja2:
 
dziewczeta,czemu tu taki zastoj???

Leyna - oszczedzam sie nadal....
BIEDRONKO - dopiero wczoraj odczytalam Twego sms.Ale nie mialam jak odpisac.Moj telefon albo szfankuje albo protestuje albo zwariowal.Od tygodnia pokazuje mi godzine 00:00.RAz dziala a raz nie...Chyba rzuce nim w jakiegos golebia...

u mnie oki
odzyskalam sily na spcerki co mnie baaardzo cieszy,bo jeszcze w zeszlym tygodniu,marsz 15 minutowy mnie wykanczal...musilam wracac do domu,bliska omdlenia... i co jest fajne ,ze nie chodze juz tak sztywno i mniej ciagne reke,barku w dol,choc nadal musze nosic ja w temblaku:-(,tu nie chce nic ustapic...
obolala jestem jeszcze troszke,ale od czego jest ketonal;-) hehehe

Moje dziewczeta maja sie swietnie,choc Zuzia osttanio marudzi jak przed @.

Slowiczek,zyjesz?

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Katuś, super,że jest coraz lepiej, a będzie jeszcze lepiej, wytrwałości i słoneczka, uściski

a jakbyście dziewczęta nie wiedziały, co zrobić z wolnym popołudniem, to ponieważ już słońce mocno nie grzeje, polecam Wam wycieczkę do Ogrodu Botanicznego, można pospacerować, zjeść loda a jest dla maluchów nawet plac zabaw, żaden wypas, dwie atrakcje i piaskownica, ale fajnie można spędzić czas w rodzinnym gronie, POLECAM
 
POZDROWIENIA Z WAKACJI

... zabawa na plaży była super i ten piasek i te baby z piasku...
my.php
[/URL][/img]

... a bajki w pochmurny dzień czy wieczorem też były super, szczególnie KRECIK...



...myślenie ma przyszłość?...


... i znowmu ciężko pracuję...


...i oto cały ja KACPEREK...
 
reklama
... w mini ZOO...


...ale jazda...


... ja i moja minka z językiem...


...chyba coś mi rośnie na plecach...


POZDROWIENIA Z WAKACJI śle Kacperek
 
Do góry