reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam mamuśki - poznanianki:-)
nie miałam pojęcia, że jest wątek regionalny:-p
Pewnie dalej bym go nie znalazła, gdyby inne sierpniowe mamuśki siedziały na forum, a nie albo dogorywały w bólach przedporodowych (biedulki:-() albo już ściskały swoje narodzone maleństwa(szczęściary:happy2:). No a ja jestem mamuska - bezobjawowa...
 
reklama
hej Antylopko :tak: ja jestem mamą sierpniową 2006, chyba się gdzieś już spotkałyśmy na forum :tak:
będziesz rodzić na Polnej?

kto wie kiedy Katka wychodzi ze szpitala? i jak się mają dziewczynki?
 
hello Antylopko:)
leyna ja wiem,ale nie powiem;-)
laseczki z tego,co wiem to dobrze się mają,a dziś to już powinny sie mieć suuuuuuper;-)
 
witam Antyllopke:)

cze dziewczeta,wrocilam w sobote ,ale nie w kawalkach..hyhy..., :-):-):-):tak::tak::tak:
jestem cala,bo pozszywana;-)

jestem szytwna<troszeczke> i widac ze ze mna cos nie tak,ale to normalne,jakos takos krzywo chodze...hyhyhy,na lewo mi reke sciaga....,niedlugo wroce do normy,sciagna szwy,cwicze oddechy itp...
niestety przez ok.3 miesiace nie wiele moge robic,
teraz nie mogenic nosic, nawet rak podnosic do gory,ani prania wyjac z pralki,z Hania za lapki chodzic....ale to minie szybko...na razie jest jescze Wtk i mama,potem bedzie mama...

ciesze sie,ze wrocilam ...
ciesze sie,ze udala sie lzejsza operacja,a nie to co mieli zaplanowane..
i to,ze mam 95% szans,ze nigdy juz mnie to nie spotka,plucko jest podkejone rowniez...


Pozdrawia przeszczesliwa Katka:ninja2:
ide lezec dalej
 
cieszę się Katko, że wszystko poszło dobrze i jesteś już z powrotem:tak: dużo odpoczywaj i niech Ci nie przyjdzie do głowy cokolwiek robić w domu ;-) ucałowania dla dziewczynek :tak:

Biedronko, ale Ty jesteś, no :-p
 
Cześć Dziewczęta!!! :-):-):-)
Witam Was serdecznie po dłuższej przerwie :happy: i na dłużej, bo na razie nigdzie sie nie wybieram :-D na chwile obecna tylko dziecko wysłałam na wakacje, tydzień u jednych dziadków i tydzien u drugich, bo już truli,że chcą wnusia na wakacje, więc dostali :cool: tym bardziej, że nie chciałam mu mieszać i dawać znowu na 2 tyg do zastępczego żłobka, a od 3 września idzie do swojego :-D więc teraz mam urlop od dziecka :tak::tak:

Katka, wszystkiego co najlepsze i szybkiego powrotu do formy, uściski :-);-)

Witam również nową koleżankę, w naszych progach, oby dużo i często tu pisała :happy::-)

a dzisiaj już powót to szarej rzeczywistości i obowiązków, praca, dom i życie codzienne, a było tak fajnie - słońce plaża, spacery i lody, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ( jak sie uda to na dniach wkleję Wam kilka zdjęć, praktycznie same tylko małego, ale coś będzie)

pogodę mieliśmy super, ciepło, kilka dni upałów, tylko leżęć na plaży i się wylegiwać, potem kilka dni ciepłych ale już bez upału i znowu na zakończenie 2 dni upału plażowego, morze super, mały by tylko w wodzie siedział i zamki z piasku budował, a jak się rozgadał, nadaje już jak katarynka, buzia mu się nie zamyka :cool::tak::cool:
 
witajcie
dziewczyny mam pytanie
czy ktoras z was robiła sobie usg 3d w Poznaniu??
a jak tak to za ile i gdzie??

mam adres i tel. na Polna ale nikt nie odbiera!!! :no: a nie długo lece do PL na 2 dni tylko i bardzo bym chciała nagrac maluszka....
 
reklama
Do góry