reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

tym aphtinem to tylko palcem smarujesz podniebienie czy tam gdzie ma pleśniawki :-) także nie zaszkodzi zastosować, ale zrobisz jak uważasz :-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy któraś się orientuje jak to jest ze zwolnieniem z pracy kobiety , która wróciła z opieki nad dzieckiem czy tak można?? ech ponoć szef pytał się co się ze mną dzieje więc już sie boje co będzie jak wrócę do pracy :-(
 
No to już wiem na czym stoje. Młoda ma zapalenie gardła i pleśniawki na języku. Zapalenie oskrzeli mineło. Zostawiłam prawie 100zl w aptece bo dostała nowe leki w tym uspokajający bo sie lekarz nad naszymi nerwami zlitował. We wtorek mamy kontrole.

na te pleśniawki Brzoskwinka dobrze radzi aphtin mała też po antybiotykach miała po jednym dniu zeszły, on nie jest taki inwazyjny a szybko pomaga,
hellllllllllllllo

ja juz z synusiem po drogiej stronie brzuszka od 4.03.11 maly miał 3720kg i 50 cm poród szybki wrecz ekspresowy............trzymali mnie 4 dni dłuzej w szpitalu bo miałam/mam problemy z cisnieniem do tej pory połozna przychodzi i kontroluje mi cisnienie...

ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla Twojego maleństwa!!

a ja dziś cały dzień w łóżku.. koszmar.. taka osłabiona i bez życia jestem..

co się dzieje, pisz jak coś jest nie tak w końcu chyba po to tu jesteśmy ...
martwi mnie trochę te Twoje osłabienie i słabe samopoczucie jak chcesz się wygadac to chetnie posłucham ... za fajna jesteś na deprechę poza tym widziałam Cię raz ale wydajesz mi się silną babką ... proponuję kawę i pogawedkę o fotografii :)

Rikapa - ochrona kobiet chyba jest ale prawnik na pewno doradzi co i jak w razie co ...
 
reklama
Do góry