reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej,
Baska spi, po drugim spacerku, wieje i zimno, ale powietrze swieze;)
W carrefour pampki 4 za 80 zl sztuk 132 to tanio? mysle czy jechac?
na-tuska gdzie ty ten wigwam licytowalas;Pzgubilam linka;>
 
Hej dziewczyny :)

Dlugo mnie tu nie bylo ale cos nie mialam weny na pisanie,ale podczytywalam Was:)
My dzis z mala juz po spacerku mimo tego zimnego wiatru:) Do czwartku jestesmy u rodzicow:)
Brzoskiwnka jedziesz na to spotkanie aktywnych mam?Ale to az do lubonia trzeba jechac;/ a ja bez auta wiec chyba rezygnuje;(
Mala wlasnie bawi sie na kocu,czekam az wreszcie zacznie raczkowac:D tez bym chciala oduczyc mala budzenia sie w nocy na jedzenie ale gdy podam jej wode zamiast mleka to jest placz:/ i jakos mi sie nie udaje:(

Ide zrobic sobie herbatke:)
 
Monia nie jadę, nie mam opieki dla Adasia, a z nim nie pojadę, bo musiałabym mpk, a jak spotkanie ma skończyć się ok.20, to o której ja w domy będę.. autem to co innego, ale M. kończy jutro dopiero 17-18, więc nie wyrobię się :( chyba, że któraś z mam wybiera się autem i miałaby dwa miejsca? :>
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na zdjęcie uroku z dziecka? Chyba mi bąbla ociotowali w szpitalu bo zachowuje sie jak nie Anielka. Totalnie inna dziewczyna.


Brzoskwinka
dziękuje!


kup zioła nazywane czarcim żebrem w aptece i umyj w nich małą , mi to pomogło choć w to nie wierzyłam :tak:
 
Zdróweczka dla maluszków, ja słyszałam coś z tym jajkiem ale nie wiem dokładnie o co chodziło wiec nie pomogę.
Ale choróbska się rozprzestrzeniają, dla Was dziewczyny też dużo zdrówka, już nie długo wiosna to może przejdzie to wszystko!
Skąd brać czasem siły na zajmowanie się dzieckiem jak te wirusy męczą człowieka a co dopiero taki mały szkarb.

Ja też zaczęłam doceniać rodziców, jak ma się naście lat ma się pstro w głowie a teraz rozumiem czasem zachowanie mamy. Chyba trzeba stac się samemu rodzicem żeby zrozumieć naszych "wapniaków" :) Nam moi rodzice tez dużo pomagają. Nie wiem co bez nich bym zrobiła.
 
reklama
Do góry