reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Pozdrawiam WaS Wszystkie, trzymajcie sie ciepło i do usłyszenia za 3 tygodnie :tak::tak::tak: jadę w końcu na upragniony urlop wypoczywać i leniuchować :cool2::-):cool2:

DO MIŁEGO
 
cze,na sekundke tylko wpadlam... MAM NADZIEJE,ZE U WAS WSZYSTKO W PORZADKU
przepraszam,ze sie nie odzywalam ostatnio,ale nie mialam kiedy lub sily,spie po kilkanascie godzin na dobe <ten kto byl kiedykolwiek w szpitalu dzieciecym,wie jakie to jest wyczerpujace i ze wzgledow psychicznych i fizycznych,warunki straszne,1 noc spedzilam na krzesle i na golej podlodze,potem spalam na karimacie.bo lozek dla mam niet>

Hania ma sie juz dobrze,jest juz taka ,,swoja"..
w pon bylysmy na badaniach,ale na wyniki tzreba czekac...
maz pojechal wlasnie odebrac wypis,bo oficjalnie od wczoraj jest wypisana ze szpitala...
zaczela pic,ale pije tylko bezposrednio ze szklanej butelki,np. z soczkiem Bobofrut,ze swojego kubka lub butelki z woda mineralna nie chce za zadne skarby,chyba jej sie to kojarzy ze szpitalem normalnie...

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
katuś ciesze się,że alles gut:)
ja się melduję:)trzymcie jutro kciuki,bo idę do UP i chcą mnie wyjebać...pojebana instytucja...
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny, normalnie mam wyrzuty sumienia ze was tak zaniedbalam, Przeraszam.

Katka ślę gorące pozdrowienia dla ciebie i Hanulki, jestem pełna podziwu dla ciebie, jesteś twarda i trzymaj tak dalej. Przykro mi bardzo że twoja maluta tyle cierpi, to niesprawiedliwe.Buziaczki dla was.

Jarzebinka to taka wypoczeta wróci ze namtu elaborat wypisze hi,hi.

U nas wszystko ok, Sandzi wyszły obie górne trójeczki, troche bylo z tym zamieszania bo nie chciala spać, wstawała bardzo wcześnie np 4.15 rano-masakra, chodziłam do tyłu, ale potem mnie olśniło że to ząbki. Poprzednio tak nie reagowała no ale z dziećmi to tak juz jest.

Założyłam sandzi bloga Blog sandzia na www.smyki.pl Zapraszamy.

buziaki dla wszystkich
 
Do góry