reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
chciałabym....
Przyszedł dziś od kogoś list
Ktoś włożył go w drzwi
Nie widział go nikt
Dziwna rzecz
Nadawcy brak
Przyjaciel czy wróg
Niepewność i strach
Sam nie wiem kto
Chciał właśnie dziś
Pokazać mi
Sens wszystkich dni
Znów wiem, dokąd iść
Jak znaleźć drogę
Znów mam, po co żyć
Znów wszystko mogę
Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów
Znów odnajdę to
To, na co czekam
Dziwny list
Słów wiele tak
Śmiech, radość i łzy
Zbiór uczuć i prawd
Nagle świat
Przestaje być zagadką, co dnia
Rozwiewa się mgła
Sam nie wiem kto
Chciał właśnie dziś
Pokazać mi
Sens wszystkich dni
Znów wiem, dokąd iść
Jak znaleźć drogę
Znów mam, po co żyć
Znów wszystko mogę
Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów
Znów odnajdę to
To, na co czekam
Wiatr zbudził mnie
Zatańczył wokół i
Ze sobą zabrał list
Sam nie wiem już
Dostałem go czy nie
A może to był sen
 
Katka ślicznie wyglądacie!!!Ja taką fryzurkę miałam już. Dużo przy niej nie trzeba robić.Jest bardzo praktyczna.
Biedronka - nie pokażę...bo raz, że źle wyglądam a dwa nie ma kto mi zrobić fotki.:-p
Katasia najważniejsze, ze córka dobrze toleruje mleko. Nie ma co się oglądać na innych. każde dziecko jest ewenementem.
Leyna miłego urlopowania... i biegania za Piterkiem...kondycję będziesz mieć:-p

A u nas znowu biegunka. Tym razem padło na Łukasza. Tydzień temu miała Gaba a teraz młody.
Ale z nim gorzej. Krew i śluz dodatkowo. Poleciałam do lekarza i młody dostał tylko nifuroksazyd. O badaniach zapomnij...Fuck.:szok:

Jutro pieczemy z mężem dla Łukiego tort. Aż się nie mogę doczekać jak dostanie od nas prezent. Tylko pogoda potrzebna...taka bez deszczu.

Pozdrawiam

Katka trzymaj się i daj znać jak będziesz w szpitalu co i jak.
 
helol
spicie?
jesli tak bede szeptac...:rofl2:

otoz
:rofl2: BEDZIE ALFABETYCZNIE HYHY
BIEDRONKO - Ty napisalas ten wiersz???jak nie Ty,to kto? bo przeszly mi ciarki...
Leyna - ponoc urode maja po tacie,a po mnie to nie wiem,intelekt...hehehehh:eek::crazy::oo::oo2::huh::rofl:
Slowiczku - prosze o zdjecie rowniez.Masz chyba lustro w domu - stajesz przed nim,odbijasz sie,pstrykasz,wklejasz nam i jest...;-)
Pysznego tortu WAM zycze... daj buziaka solenizantowi od nas...
A czy Nifurkosazyd pomaga???Bo nie chce Cie straszyc ani denerwowac kochana.Ile Lukasz juz tak srujta???Bo jak bylam z Hania w szpitalu to na sali byl chlopiec,ktory tez kupa ze sluzem i krwia,bez goraczki.Przebadali go,wypuscili,okazalo sie ze to nietolerancja mleka.Jesli mu nie przejdzie,wezcie skierowanie od pediatry i jedzcie na Krysiewicza,dla spokojnosci.Ale skierowanie musicie miec,bo nie chca przyjmowac bez dzieci,Ja sie tam wydarlam poprostu...
 
ahahahha ...
myslalyscie,ze skonczylam...
otoz nie :-)

Sluchajcie piekne,nadszedl czas pozegnania.Juz sie spakowalam i jutro na 9 mam sie wstawic na torakochirurgii.Nie wiem kiedy wroce.Na prawde.Teraz mam byc w szpitalu 7- 10 dni,oby nie wiecej.Niestety raczej czeka mnie rehabilitacja,beda mnie uczyc oddychac..hehehhe,a moze nie zapomne;-) i bede WAS szybciej meczyc.Na rehabilitacje,moga mnie wyslac do szpitala w Ludwikowie.Ociepieje.... brak dzieci,meza i bliskich znajomych tam,ktorzy beda mnie mogli latwo odwiedzic...
Ale sie zobaczy...
Dola mam lekkiego,a ze twarda jestem:rofl2:;-),to na razie sie trzymam...

Pieknej pogody WAM zycze.Udanych dni najblizszych.Milosci,lekkosci ducha,wyspania..... wedle zyczen:rolleyes2:

Pozdrawia Katka
:ninja2:
 
katuś możesz krzyczeć,bo nie śpię:)
nie napisałam sama,wierszy nie piszę ino pamiętnik piszę:)to szymon wydra jego song...
ciotka trzymam kciuki z laskami mymi co by alles gut się odbylo,prędko Cię pokroili i szybciutko doszla do siebie...trzym się kochana:-:)-:)-(i wracaj szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
oj Katuś nie zdążyłam dać Ci całusa na drogę...

trzymaj się dzielnie, nie daj się szpitalowi i lekarzom za długo trzymać! wracaj do nas szybciutko :-)
 
reklama
Witam :-)

Katka - super nowa fryzurka i Twoja i córci - w ogóle urocze masz córcie :-)
No i trzymaj się dzielnie, bedzie dobrze... musi byc:-)

To tyle, weny mi brak... Napiszę Wam tylko, że mamy w domu nowych lokatorów od tygodnia - są nimi dwie małe myszki :-)

Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie :-D:-D:-D
 
Do góry