reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja tylko na chwilę, powiedzieć że żyje :-( mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie. mała chora jak zbiję jej temperaturę to jadę do lekarza tylko nie wiem czy na doraźną pomoc czy od razu do szpitala, boli ja od 2 dni brzuszek aż płacze z bólu ma temperaturę i wcześniej miała problem z kupka nie robiła jej 5 dni w piatek zrobiła, w sobotę też i od soboty mówi że ją brzuszek boli i już kupki nie zrobiła :-(
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY!!! :-)

ale mi się opier...dal od Was sięgnął :zawstydzona/y: ale wiem, że słusznie!
Ta podróż- niepoważna- wiem! Ale zrobiłam to dla mojego Mężulka... Gdyby miał sam jechać tak wcześnie i tak daleko... Eh... I tak bym się zamartwiała w domu o niego. Poza tym gdyby miało się coś stać, to by się stało...

Ale to była moja ostatnia podróż- przynajmniej taka długa!

Dziś noc minęła mi spokojnie :-) zero skurczy- dawka magnezu przyniosła rezultat.
Najbliższą wizytę u gina mam 11.04 więc dopiero wtedy skonsultuję dawkę magnezu, a póki co będę brała 3 tabl dziennie (tak jest w ulotce)

Nam dziś niedziela tak miło minęła- na obiad mieliśmy grilla :-D szaszłyki z karkówki z papryką i cebula! pycha!!!:zawstydzona/y::happy:

Miłej niedzieli :rofl2:
 
Szlak mnie trafi na tą *******oną służbe zdrowia:wściekła/y:!!! Właśnie wróciliśmy ze szpitala bo Mała jak wróciła z Mężem do domu to zwymiotowała całe mleko, piszczała i spała na okrągło. Dodatkowo miała ponad 38 stopni. Pojechaliśmy do szpitala i okazało sie że dzidzia ma ostre zapalenie oskrzeli. Nie trudno zgadnąć skąd złapała skoro w piątek wyszła ze szpitala:angry:. Lekarz nawet fajny facet nas przyjął ale i tak mu sie oberwało za to co myśle o tym zasranym systemie pakowania dzieciaków zdrowych z chorymi do jednej sali. Dostała antybiotyk i Mucosolwan oraz mamy jej dawać wode z cukrem na wzmocnienie. Teraz pojadła mleczka i znów zasneła. ***** jasna mnie bierze że przez to wszystko mój skarbuś jest chory.
 
Skrzat910 współczuję.. biedna maleńka.. :-( dlatego ja nie lubię chodzić po lekarzach.. bo pójdziesz zdrowy, a wracasz chory...
mam dla Ciebie zabezbieczenia od Ilony, ale na kawkę nie wpadnę, jak małą masz chorą :-( więc musimy się jakoś inaczej umówić. a wolałabym, żeby to było w tym tygodniu co będzie, bo potem na długo mnie nie będzie w Poznaniu...

Tygrynka a dla Ciebie duplo :-) przeczytałam te wakacyjne opowiadania hehe fajne, niektóre przypomniały mi parę miłych wspomnień z czasów przed ślubem :-)

Ilonka mały jest zachwycony gąsienicą :-D :-D

AgatkaT robiłaś dla mężulka to? ale pomyślałaś, że mogłaś tym zaszkodzić dziecku?? to trochę sprzeczne i powinnaś się zastanowić co robisz.. bo szkoda by było, gdyby coś się złego stało! dbaj o siebie i dzidzie!

Rikapa dawno się nie odzywałaś! ja bym na Twoim miejscu od razu na IP pojechała. najwyżej by do domu odesłali... zdrówka dla Rity!
 
Skrzat910, Rikapa- dużo zdrowia kochane dla Waszych córeczek, niech szybko się kurują. Dobrze radzi Brzoskwinkaa też na IP zgłosiłabym córcię z takimi objawami.. trzymam kciuki!

AgatkaT, ale Ci się oberwało ho ho! Grunt, że już tego nie powtórzysz i wszystko dobrze. Swoja droga jak Ty to zniosłaś nie mam pojęcia, ja nie wytrzymuję 20min w samochodzie.. A Mężuś sobie poradzi przecież :tak:

Brzoskwinkaa a Ty babo kochana gdzie nas opuszczasz?

Tak mnie układanie i segregowanie ciuchów wymęczyło, że padłam na 3h i obudził mnie ból tej rozchodzącej miednicy.. :eek:
 
byłam na ip ale tyle dzieciaczków z rotawirusami że zrezygnowałam i poszłam na pomoc doraźną, jutro do lekarza bo mała albo ma alergie pokarmową albo cukrzycę :-( musi mieć badania porobione :-(
 
Rikapa daj znać co pokazały badania! Uściskaj biedną chorowitke.

AgataT ty sie zastanów bo dziecko bez twojego rozsądnego podejścia do ciąży nie poradzi sobie a Mąż tak. Musisz sobie wbić do głowy że dzidzia jest najważniejsza i jeżeli ci zależy na zdrowym dziecku i żeby przyszło na świat wtedy kiedy będzie bezpieczne to zadbaj o was. A twojemu Mężowi to sie bęcki należą że wogóle cie zabrał.

Brzoskwinka ja w środe jade zarejestrować sie do dermatologa. Możemy sie zgadać na ok 18 i podjadę w pasujące ci miejsce.
 
Skrzat910 a gdzie masz tego dermatologa?? co prawda ok.18.. to hm.. już z małym nigdzie nie wyjdę, więc może wpadnij do mnie :> na gg dogadamy szczegóły...

Amanda wyjeżdżam do dziadków na dłużej..
 
reklama
Do góry