reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Amandae nie martw sie na zapas. Ja pół ciąży miałam zapalenie dróg moczowych i wszystko z dzidzią było ok.

Kozaczino dla jednego tańczącego było warto. Ale cicho bo mnie Mąż zastrzeli.

MamaGabi nie śpieszy sie. Pocałuj od cioteczki biedną Gabi.

Skrzat9 dla higieny psychicznej czasem trzeba oko zawiesić na innym obiekcie niż mąż ;-) Ja popieram!!!!

Pytanie do byłych już Ciężarówek. Jaki krem polecacie na rozstępy? Zaczęły mi się pojawiać na brzuchu koło pępka. A widziałam przed chwilą zdjęcie jednej Marcówki... I nie chce tak wyglądać!!!! :zawstydzona/y:

macie coś sprawdzonego?
Agatko witam :-) Ja używałam Perfecty ale Mama i bardzo sobie chwalę mam tendencje do rozstępów a po ciąży mam małe 2 koło pępka więc nie najgorzej :-) Ten niebieski balsam to chyba zbyt intensywny jest tu się przyda coś bardziej nawilżającego spróbuj PerfectaMama ja byłam zadowolona z całej serii :-)
 
reklama
Skrzat9 dla higieny psychicznej czasem trzeba oko zawiesić na innym obiekcie niż mąż ;-) Ja popieram!!!!
Skoro tak twierdzi człowiek na stałe związany z medycyną to nie śmiem sie sprzeczać ;-):-D:-p


Co macie dziś na obiad dziewczyny? Ja dziś leniwie robie zapiekanke makaronową z mięsem mielonym i pieczarkami.
 
Dzień dobry!
Młody mi się chyba odpłaca za wczorajsze balety bo jest istny przytulas totalnikus :tak:
Wszystkiego pięknego dziewczynki!!

Amandae dobrze Ci dziewczyny piszą, nic się nie martw!! niejedna z nas się męczyła z zarazkami:no: na zapalenie dróg moczowych najlepsza żurawina! naprawdę działa, ja tydzien przed porodem szybko musiałam leczyć:tak: a dzień przed usg pokazało że mały waży jakieś 3,5kg a urodził się ponad 4, więc też się tym nie zamartwiaj;-) głowa do góry, będzie dobrze!

Skrzat zdrowiej!

Kozaczino - Twój Rudi jest po prostu boski:-D

Ilonka powodzenia u lekarza!

Guziku biedny jak sie czujesz??

powiem wam ze pomimo tego ze dziwnei sie czulam bez m i Gabi to odstresowalam sie:) wiec dzieki dziewczynk iza wieczor:)

dokładnie! mi tez się strasznie tęskniło za chłopakami - moimi, nie gołodupcami:-D i ogólnie powiem tak - chłopaki średnio umieli tańczyć, ale wyglądali nawet nawet zwłaszcza jeden;-) ale najfajniejsze to były moje towarzyszki - dzięki dziewczyny :* dzięki Wam było naprawdę fajnie!!!
biedna Gabi, mam nadzieję, że już lepiej!!

Kozaczino dla jednego tańczącego było warto. Ale cicho bo mnie Mąż zastrzeli.

ale którego?? chyba nie pierwszego?? on jest mój!! piiiiiiiissssssk :-p:-p:-p:-p

Skrzat po raz tysiueczny Ci pisze nie nic sie nie stało :):) wracaj do zdrowia :):)
fajnie ze jestescie zadowolone z "imprezy" azzaluje ze przesiedzialam wieczór w domu :p

Natuśka trzeba było iść z nami!!!! na drugi raz Cię wyciągam za uszy:-p
i co Wy sie tak od paru dni przepraszacie ze Skrzatem??

Pytanie do byłych już Ciężarówek. Jaki krem polecacie na rozstępy? Zaczęły mi się pojawiać na brzuchu koło pępka. A widziałam przed chwilą zdjęcie jednej Marcówki... I nie chce tak wyglądać!!!! :zawstydzona/y:
macie coś sprawdzonego?

wiesz co, ja się całą ciążą smarowałam mustellą, ale ona dosyć droga jest. i do 9 miesiąca wszystko było ok, a potem dosłownie w oczach popękała mi skóra :-( podobno to genetyczne jest, zapytaj swojej mamy jak u niej sprawa wygląda, bo zapewne będzie podobnie u Ciebie - oby jak najmniej rozstępów:tak:

kurde chyba od godziny posta piszę, bo mlody ma maruda :baffled: spadam, miłego dnia!
 
Tygrynka mi sie pan torreador podobał
e050.gif
oj gdyby nie to że ja mam Męża do bym mu urządziła taką corride że hej.
 
Ostatnia edycja:
no co Ty?? mi ten pierwszy! chyba najlepiej się ruszał, no i ten tors :p a za nic nie mogę sobie przypomnieć jak był trzeci ubrany! był strażak, torreador i...???
 
łoooochocho :-D

Tygrynka tak dobrze bylo z nie pamietasz 3- go?? :-D

a Wy byłyscie na tej samej imprezie?? kazda innych widziała :-D tygrynka strazaka i torradora Skrzat9 zołnierza i kowboja :-D

No tak panowi musieli zrobić na was dużeeee wrażenie skoro macie takie nie zgodne wersje :-) No ładnie ładnie!!!

hehehehhe:-D:-D:-D:-D:-D:-D
bo to był strażak w moro!!! najlepszy!!! piiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssk:-p:-p:-p:-p
 
reklama
jaki strazak Tygrys???? jakis pseudo strazakozolnierz:) he he potem kowboj a potem torreador....

a mi sie podobal najabrdziej pierwszy (jezeli chodzi o taniec) a z wygladu to ten ostatni( mmmmm ciacho)

a co do Policji to mowilam m i sie smial mowil ze moglam sie zapytac czy to nie przypadkiem panowie golodupcy....he he he
 
Ostatnia edycja:
Do góry