reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś widać?

Ja przy cieniu robiłam test tej samej firmy po 24 lub najlepiej po 48h i wtedy lepiej widać czy jest ciemniejsza. Różne firmy mogą roznie pokazać stężenie hcg wiec wg mnie porównując lepiej wykonać test tej samej firmy.
Ja jeszcze robiłam zdjęcie kreski pokazanej w wyznaczonym czasie i później miałam dobre porównanie ze świeżym testem bo wiadomo ze wyschnięta będzie inna
 
reklama
I jak tam ? Powtórzyłas test ?
Nie, przespałam się i stwierdziłam że chyba za bardzo bym chciała i dlatego moje oczy coś tam widziały, ale dla całkowitej pewności zrobię tak za 2 dni wtedy już nie powinno być wątpliwości , tym bardziej że nie mam w domu ani możliwość w pobliżu kupić testu czułości 10 , mam tylko 25 więc poczekam. Dziękuje za pamięć .
 
reklama
Do góry