reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy coś widać?

Ja przy cieniu robiłam test tej samej firmy po 24 lub najlepiej po 48h i wtedy lepiej widać czy jest ciemniejsza. Różne firmy mogą roznie pokazać stężenie hcg wiec wg mnie porównując lepiej wykonać test tej samej firmy.
Ja jeszcze robiłam zdjęcie kreski pokazanej w wyznaczonym czasie i później miałam dobre porównanie ze świeżym testem bo wiadomo ze wyschnięta będzie inna
 
reklama
I jak tam ? Powtórzyłas test ?
Nie, przespałam się i stwierdziłam że chyba za bardzo bym chciała i dlatego moje oczy coś tam widziały, ale dla całkowitej pewności zrobię tak za 2 dni wtedy już nie powinno być wątpliwości , tym bardziej że nie mam w domu ani możliwość w pobliżu kupić testu czułości 10 , mam tylko 25 więc poczekam. Dziękuje za pamięć .
 
reklama
Do góry