reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czuję się fatalnie

reklama
Mąż dalej pozostaje przy swoim zdaniu, ja przy swoim. Atmosfera mocno napięta.
A masz zamiar podjąć w związku z tym jakieś działanie, czy dla "dobra dziecka" dalej nic?
Przemoc ekonomiczna to dalej przemoc. Czy za 10 lat dziecku będzie wypominał wyjścia do kina i szkolne wycieczki, a na wakacyjny obóz nie pojedzie, bo za drogo?
 
Ze tak brutalnie spytam…jakie korzyści masz z tego związku? Wsparcie emocjonalne? Rozrywkę? Wybuchowy seks? Co jest takiego w tym człowieku, ze się go trzymasz niczym tonący brzytwy?
Bo wiesz, możesz ty go kochać ale jeśli on nie kocha ciebie to sobie tak naprawdę tobą dupe wyciera.
 
Ze tak brutalnie spytam…jakie korzyści masz z tego związku? Wsparcie emocjonalne? Rozrywkę? Wybuchowy seks? Co jest takiego w tym człowieku, ze się go trzymasz niczym tonący brzytwy?
Bo wiesz, możesz ty go kochać ale jeśli on nie kocha ciebie to sobie tak naprawdę tobą dupe wyciera.

Może wygodę, że mają ładne mieszkanie, bodajże dom. Sprzęty wyższej klasy. Ładny samochód. Hmmm strzelam w ciemno bo niektórych rzeczy materialne starczą by ich życie było piekne, niewazne jak nas traktuje partner. Ważne, że coś innego sie zgadza.
Co by autorka nie napisała to nie kupuje tego. Jednak tu nie ma dobra dziecka tylko pokazywanie jej toksycznego świata pełne przemocy. Moja mama po 22 latach małżeństwa wykopała z domu ojca, bo coraz gorszy był. I tak późno ale dała przykład, że trzeba miec jaja j rozum.
 
Myslisz,że odpuści czy ty predzej zmiękniesz?
A jak Ty myślisz? Bo ja myślę, że ona stwierdzi, że dla dobra dziecka warto dać się poniżać i być wycieruską dla faceta. Może jeszcze będzie robić kanapki dla jego kochanki, ale co mąż to mąż.
 
reklama
A jak Ty myślisz? Bo ja myślę, że ona stwierdzi, że dla dobra dziecka warto dać się poniżać i być wycieruską dla faceta. Może jeszcze będzie robić kanapki dla jego kochanki, ale co mąż to mąż.

Ja myślę, że będzie tak żyć i prosić czy może oddychać. A dziecko niech patrzy... cóż za kilka lat mu powie, że nie miała wyjścia.
 
Do góry