reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Milva my dla Mariki mielismy taki rowerek *LEO*SMOBY Rowerek-BE FUN CONFORT-Kubuś 444160:) (2962822884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i powiem Ci ze ona za specjalnie w nim nie lubila jezdzic, teraz go odziedziczyl Fabianek wiec moze on bedzie chcial, a mloda dostala na siwta rowerek biegowy o taki Rower Rowerek Biegowy Easy Go BIKER NAJLEPSZY !!! (3001122796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i mam nadzieje ze ten bedzie podobal jej sie bardziej ;)

cd drogi polnej to ten pierwszy nawet zdawal egzamin, ale wiadomo drozki polne sa rozne;)
 
reklama
Milva fajny, tylko tutaj tak jak w tym co mamy my jest jeden minus - rodzic nie moze kierowac kierownica, tylko pchac, a kierunje dziecko. Dla mnie to naprawde minus. I rowerek mamy bo go dostalismy ale gdybym to ja kupowala to bym chciala miec z mozliwoscia kierowania przez rodzica, bo ile my sie nawkurzalismy na spacerach z Marika bo sama nam skrecala:) wiec pomysl nad tym;D
 
Masz rację, trochę dziwne, że nie ma blokady na to, chyba wymyślał model ktoś , kto nie ma dziecka:-p

edit: w tym co wkleiłam jest blokada przedniego koła do jazdy na wprost, więc chyba ok nie?
 
Ostatnia edycja:
U nas decyzja zapadła, kupujemy ten sam wózeczek, który ma Żabcia :tak: Wózki ALU Baby Design wózek SPRINT PLUS reg.rączka (3029113922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Do tej pory to chyba jedyny, który zwrócił moją uwagę i spełnia wszystkie wymagania, takie jak głębokie siedzisko, kilka stopni oparcia, osłonka na nóżki w chłodne dni, ruchomy podnóżek i parę innych ;-)

Tylko nie wiem, jaki kolor wybrać, ale chyba zdecydujemy się na niebieski ;-) Będzie Gabie pasował do oczu no i wydaje mi "najspokojniejszy" w wyglądzie, choć bardziej uniwersalny był by zielony...
 
Milva wiesz co roznie to bywa, ja np prowadzilam Marike tez w rowerku dzieci P sis, i ona miala raczke do kierowania i mozna bylo wlasnie tak zablokowac przednie kolo, i jednak raczka wygrala, chociazby dlatego ze mozna ominac np, kamien, dziure itp a jak zablokowane przednie kolo to wtedy unosic trzeba kolko przednie.

Ja mam nadzieje ze fabian w lato to bedzie zadowolony z takiego samochodzika do odpychania a rowerek pewnie bedzie kiolejne lato stal wlasnie z tego powodu ze nie da sie kierowac;/ Chyba ze marika bedzie na nim jezdzila.

A wlasnie przypomnialo mi sie, minusem ogromnym tez jest to ze te pedaly sa w naszym rowerku na przednim kolku i w lato Marika jeszcze nie dosiegala do nich, i wlasciwie doipiero teraz dosiega.

I niby jest ta podpurka na nogach, ale wiadomo jak to dziecko. Widziala pedaly to chciala pedalowac i juz:p
W efekcie zamiast spacer przyjemnoscia byl koszmarem bo ja prowadzilam a ona skrecala gdzie sobie chciala, po drugie zeby ominac przeszkode musialam podnosic przednie kolku a po trzecie ona sie darla bo chciala pedalowac a nie dosiegala i ot tak schowalismy rowerek na lepsze czasy:p a teraz dostala kolejny wiec pewnie bedzie stal:D
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj zamówiłam przez internet spacerowke Teutonia Fun System, dorwalam używaną ale w bardzo dobrym stanie za dobre pieniądze. Mamy co prawda parasolke Espiro City, ale będzie raczej z przeznaczeniem na wyjazdy gdzie będzie liczył się rozmiar po złożeniu a po mieście Emilce na pewno będzie wygodniej w Teutonii, czekamy aż do nas dotrze :)
 
Temat wózka mi powrócił.
Jejciu już myślałam że kupię Quinny Zapp Xtra ale dobrze, że przeczytałam to co Sosnowiczanka napisała o jego składaniu, wiec dupa.
W sobotę jadę zobaczyć dwa, które pozostały na liście: pierwszy to typ, o którym pisała mi Nastazja mamas&papas tour, a drugi to Nuna. Posadzę w nich Zulkę i kupuję.
 
ewka nie jesteś sama ja chyba też dziś idę ogląać wózek i nadal nic nie wiem...
nunę widziałam, fajny wygląd ale jakieś siedzisko płytkie!

biorę pod uwagę britax i może maclarena xt/xtr
 
reklama
Hej,

my ostatnio kupiliśmy Britaxa b agile i jestem bardzo zadowolona! Może po zlozeniu nie jest tak mały i poręczny jak parasolka i jest jakieś 1,5 kg cięzy niż Inglesina, która była naszym typem, ale jest bardzo stabilny, bardzo dobrze się prowadzi, no i wystarczy na długo, bo Lena ma w nim bardzo dużo miejsca.
 
Do góry