reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Aneta chyba mnie uratowałaś :-) bardzo podoba mi się ten wózek (b agila) i chyba się na niego zdecyduje!!
choć inglesina zippy też fajna ale cenowo chyba przesada- u mnie 1399zł
 
reklama
Inka - Zippy tez oglądałam i jak dla mnie zdecydowanie mniej mniejsca dla dzieciaka bylo. Ah minus dla Britaxa za mały dostęp do kosza na dole, ale za to ma wielką kieszeń/siatkę - zwal jak zwał- za budką :tak:
 
Aneta a jeśli chodzi o podnóżek ? jak się funkcjonuje bez regulacji ?
a na koszu mi jakoś specjalnie nei zależy, zakupy i tak robimy z wózkiem sklepowym :-)
a gila ma być tylko na wypady do babci
 
Hmmm podnózek ok :-) Lena jest dość wysoka, nóżki jej nie sięgają jeszcze do samego końca, chyba, że sie przesunie na sam przód wózka, to wtedy podtrzymując sie pałaka staje na nim. Prawde mówiąc ani przez chwile nie zastanowiłam sie nad tym, że mógłby byc ruchomy, tak więc nam to odpowiada:tak: Niestety nie mam żadnego zdjęcia, żebym Ci mogła pokazać jak to wygląda u nas
 
Quinny zapp xtra- składa się osobno. nie da się go złożyć razem z siedziskiem. Da się tak zrobić tylko z modelem Quinny Zapp - ale ten model nie ma opcji rozkładania do spania, można tylko siedzieć, dlatego u nas ten model odpadł. Tak naprawdę z modelem xtra i składaniem w 2 częściach może być problem jedynie przy locie samolotem, ale w samochodzie jest ok.
 
Inka- to jest wersja 4 kołowa , w Polsce nie ma tych wózków. Jedynie chyba są w stanach. Widziałam je później do kupienia w necie ale kosztują około 1200 zł, a u nas wersja 3 kołowa kosztuje 600 zł i składa się osobno.. ;-)
 
reklama
Do góry