reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

nastazja oo to nawet nie wiedziałam, ja podobnie jak ty jak szukałam wozka to ogladałm wszystkie jakie jezdziły na drodze;p i tym sposobem ją wypatrzyłam a potem znalazłam ją u nas w komisie za chyba 350 zł w stanie idealnym więc się ani chwili nie zastanawiałam:) moja Karolcia jest tak drobna ze w niej pływa, ale megaaaaa plusem Ory są pasy ktore nie są połączone z oparciem na plecki tylko znajdują sie po bokach wyglądają jak szelki dla dzieci i to sie u nas mega sprawdza bo Karola moze się nawet wychylić na maxa nie trzyma ją oparcie a jest bezpieczna.
Mam nadzieję ze będziesz zadowolona ze swojego wozeczka:) ja +akurat nigdy nie przepdaam za+ quinny wg mnie mają małe i płytkie siedzisko.
Sosnowiczanka zanim się zdecydujesz na quinny przymierz Alaanka lepiej do wozka moja kuzynka go ma i mała ktora wcale nie jest największym dzieciaczkiem miała miejsca na styk. A Alanek to jednak duży chłopczyk już, więc warto zeby miał jednak wygodnie:)
 
reklama
Nastazja super ze wózeczek zakupiony, mam nadzieje ze Adaś bedzie zadowolony z wycieczek:)
Dzis jednak na jednym z forum przeczytalam ze ten model xtra nie sklada sie caly, tylko stelaz a siedzisko cale i to go niestety dyskfalifikuje na nasz wózek, bo ja chce zeby malo miejsca zajął w aucie :( Zas quinny zapp (bez xtra) nie rozklada sie do pozycji leżącej . Wychodzi na to ze quinny jest poza zasiegiem moich marzen i juz zawsze bede zazdroscic Nastazji...

Asko no wlasnie dlatego ja nie mogę zamowic wozka bez przymierzenia Alanka. On jest naprawde spory jak na swoj wiek a wozek ma jeszcze sluzyc dluuuugo. Jak tak czytam wiekszosc spacerowek jest do 15kg, a taki zakup w naszym przypadku jest bez sensu, musze szukac wózeczka do 20kg.
 
Dziewczyny mam pytanie a raczej Moja Siostra... Jest na etapie wybierania wózka i pyta mnie a ja nie mam pojęcia..bo miałam Tako.. a ona zastanawia się nad Orbit Baby g2 albo Stokke Xplory. I tylko te 2 ją interesują. Miała któraś z Was albo interesowała się kiedyś? Jak się prowadzą, jak to jest z gondolką, czy duża czy mała. Opinie w necie są różne a jednak co Wasze zdanie to Wasze zdanie... Mi się bardziej Stokke Podoba ale to tylko z wyglądu no a funkcjonalność?
 
Netka moje dwie koleżanki mają stokke i powiedziały, że żałują wyboru. Mimo, że wózek trendy to podobno mało funkcjonalny i praktyczny.
U nas całe miasto- rynek jest w kostce brukowej i podobno spacery po niej to tragedia. Spacerowka mała i podobno niewygodna. Rączka też podobno malo wygodna. O gondoli sie nie wypowiem bo nie pamietam co mówiły.
Edit: pamietam że gondola mała i zbyt płaska. Dziecko 4-5mczne zimą ma za mało miejsca.

Jedna ma też taki wózek jak Anka Mucha (także kolor) i mówi, że fajny- tylko rączki niewygodne.
Inna chwaliłaś bugaboo (jakos tak to sie pisze). Ja go tez oglądałam w sklepie- jest lekki, super zwrotny tylko niski i trochę jak trumna. No i spacerowka okropna.
 
Ostatnia edycja:
Zanim zacznę poszukiwania to zapytam Was skoro już siedzicie w wózkach, bo może już macie taką wiedzę.
Ja mieszkam na 4 piętrze bez windy, więc potrzebuję coś lekkiego - to mój pierwszy priorytet. Czy widziałyście coś takiego co umożliwi mi wziąć Zulkę i wózek (np po złożeniu i zawieszeniu na ramię) za jednym razem na górę.
 
Inka dzięki Wielkie kurde... sławnie ja bardziej za Tym Stokke byłam, bo rączki w Orbit dla mnie są koszmarne... No zobaczymy, w takim razie powiem siostrze, że Stokke odpada.
 
Ewka - na ramię można zarzucić Mamas&Papas TOUR, mają super kolory- to był jeden z moich faworytów, ale niestety nie ma pałąka :( Można podobno dokupić uniwersalny, ale nie wiem czy będzie pasował?

[video=youtube;rjP96cXp76A]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rjP96cXp76A[/video]
 
Ostatnia edycja:
Netka - ja tylko słyszałam opinię o stokke, że ciężko się nim poruszać "w terenie" po dziurach i innych wybojach, najlepiej się sprawdza na równym chodniku. A Orbit ma Mucha ;-) Trzeba by było się jej zapytać co i jak z tym wózkiem ;-)
 
A gala Hahaha zaraz do niej zadzwonię i zapytam ;P Dzięki, przekażę siostrze...ale u nich to raczej chodniki w miarę równe ;)-chociaż w NY to już niekoniecznie
 
reklama
Myślę nad zakupem na wiosnę takiego rowerka 3 w 1 , co by można zamiast w wózku z nim wyjść na spacer po okolicy. Tylko czy to się sprawdzi na polnej drodze? Macie jakieś doświadczenie, jakie najlepsze- jakiej firmy?

3003546637
 
Do góry