reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

reklama
CrystalEye - ja miałam wcześniej X-Landera xq. Spacerówka jest montowana przodem i tyłem, ale oparcie tak jak w xa nie jest do końca pionowo a nie każde dziecko tak lubi. Gondola strasznie latała na stelażu, tak się bujała przód tył i mała zjeżdżała mi w nogi. Przy spacerówce praktycznie nie było dostępu do kosza. Prowadziło się go wygodnie. Ale każdy wózek ma swoje wady i na każdy wózek znajdziecie jakieś negatywne opinie.
Makao - Mutsy chyba też mają małe gondole (na pewno mutsy transporter miał taką gondolę jak mój x-lander xq). Największe mają chyba Jedo i Marita - ale mi też nie podobają te wózki.
 
Mój faworyt
bebe.jpg
 

Załączniki

  • bebe.jpg
    bebe.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 67
dla dziewczyn wybierających koła pompowane ;-) doradzam by zorientować się w sprawie dostępności dętek ;-)
w Bolderze złapałam gumę w przednim kole i żaden wulkanizator nie chciał mi naprawić :szok: musieliśmy sami sklejać i czekać na dostawę z allegro ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Ja mam trzy typy, ale jak czytam opinie to juz sama nie wiem co robić. Może któraś z Was słyszała opinie na temat tutek grander albo bebetto solaris red collection albo tako sportime. Czytałam na temat tych wózków ale oczywiście wszędzie opinie są podzielone i dostaje zawrotów głowy od tych informacji :baffled:
 
Do góry