reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Moja sasiadka ma bebetto solaris i to jest porazka ma go 3 miesiace a juz dwa razy byl w naprawie i znowu sie zepsul ale nie chce jej sie juz go oddawac do reklamacji.
A jesli chodzi o mure to mysle ze spacerowka maks do dwoch lat wystarczy bo i tak nie mam zamiaru uzywac dluzej wozka. Bo wiem ze da rade juz z takim dzieckiem isc i na spacer i cos zalatwic bez wozka.A i tak pewnie kupimy po roku jakas lekka spacerowe:)
 
reklama
kurcze to już jeden typ bebetto odpadł znalazłam jeszcze 2 nowe na ten sam wzór maked lucky oraz jedo fyn 4ds ale to chyba jakieś z kosmosu bo mało ich na allegro :baffled: ale też mi się podobają
 
Moja koleżanka ma jedo fyn 4ds. Bardzo mi go polecała. Był tylko raz reklamowany, tuż przed upływem 2 lat użytkowania, ale ona go mocno eksploatowała, bo spacerowała codziennie po wyboistej leśnej drodze.Ja mam wózek tako jumper gt. Bardzo polecam. Solidny wózek w dobrej cenie. Mam go juz prawie 2 lata i wszystko ok. Ma jeden minus jak większość wózków tego typu jest dość ciężki =>16 kg. Jako gondola sprawdził sie w 100%. Natomiast jako spacerówka jest idealny na zimę, jesień, wiosnę. Latem używałam tylko poza miastem i na dalekie spacery.Oprócz tego wózka mam jeszcze tzw. parasolkę koochi flip. Używam jej na krótkie spacery, do galerii, itp. Jest w porządku. Rozkłada się.Rozpisałam się, ale wybczcie. Może komuś pomoże :)
 
Jak przeczytałam o TAKO to oczywiście przejrzałam ich stronę i jest TAKO SPORTIME :-) Teraz chyba będzie wybór pomiędzy TAKO a Jedo. Gdzieś przeczytałam, że za JEDO czeka się długo ale nie wiem czy to prawda :eek:
 
sluchajcie - chyba jest sukces - znalazlam wozek :)

wczoraj wieczorem sie zaparlam i zrobilam sobie liste wozkow ktore wizualnie mi sie podobaja - potem posprawdzalam ceny, funkcje i opinie

i w sumie zostal jeden - jeszcze na zywo musze go zobaczyc ale podoba mi sie bardzo :) i opinie tez ma dobre w porownaniu z innymi na ktore patrzylam

ABC Design 3 Tec
moze po nowym roku finansowo bedzie ok i wtedy kupimy nowy :)

i jesli bedzie3 chlopak to z dodatkami niebieskimi
abc-design-3-tec-turquoise-black.1037354.2.jpg

a dla dziewczynki taki
abc-design-3-tec-2012.jpg
 

Załączniki

  • abc-design-3-tec-turquoise-black.1037354.2.jpg
    abc-design-3-tec-turquoise-black.1037354.2.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 105
  • abc-design-3-tec-2012.jpg
    abc-design-3-tec-2012.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 115
Ptysia moja znajoma z piaskownicy ma taki lub podobny (być może starszy model) wózek i mówiła, że jako spacerówka nie sprawdza się i by go drugi raz nie kupiła. Jak np. zawiesi torebkę czy torbę z zakupami na rączki i dziecko wysiada, to wózek jej się przewraca. Musisz go zobaczyć na żywo i przetestować.
 
sluchajcie - chyba jest sukces - znalazlam wozek :)

wczoraj wieczorem sie zaparlam i zrobilam sobie liste wozkow ktore wizualnie mi sie podobaja - potem posprawdzalam ceny, funkcje i opinie

i w sumie zostal jeden - jeszcze na zywo musze go zobaczyc ale podoba mi sie bardzo :) i opinie tez ma dobre w porownaniu z innymi na ktore patrzylam

ABC Design 3 Tec
moze po nowym roku finansowo bedzie ok i wtedy kupimy nowy :)

Ja widzę na wstępie pięć wad:
- ciężko korzystać z podjazdów dla wózków przy wózku trójkołowym
- przednie kółko malutkie jak w parasolce - odpada na nierówny teren, czy choćby dziurawy chodnik
- kiepski daszek w spacerówce - powinien być tak mocno opuszczany jak w nowych xlanderach xa, bo inaczej człowiek się męczy koszmarnie z zasłanianiem dziecka pieluchą, kiedy jest ostre słońce
- brak podparcia dla stóp dla większego dziecka (spacerówka)
- malutki kosz na zakupy
 
reklama
Ja widzę na wstępie pięć wad:
- ciężko korzystać z podjazdów dla wózków przy wózku trójkołowym
- przednie kółko malutkie jak w parasolce - odpada na nierówny teren, czy choćby dziurawy chodnik
- kiepski daszek w spacerówce - powinien być tak mocno opuszczany jak w nowych xlanderach xa, bo inaczej człowiek się męczy koszmarnie z zasłanianiem dziecka pieluchą, kiedy jest ostre słońce
- brak podparcia dla stóp dla większego dziecka (spacerówka)
- malutki kosz na zakupy

no to ja odpowiadam biorac pod uwage dowiadczenia z uzytkowania wozka przy moim synku :)
- nie wiem czy z podjazdow dla wozkow korzystalam moze 2-3 razy :) w razie co tylem i na dwoch kolach :) we wroclawiu nawet nie kojarze wielu miejsc z takimi schodami - w zasadzie tylko jedno :)
- przednie kolo mniejsze - no jakos mnie to nie przeraza ;) a teraz duzo wozkow przednie kola ma mniejsze - i szukalam wozka ktory ma cztery takie same ale nie znalazlam takiego zeby bylo w nim wszystko ok :)
- dsaszek w spacerowce - w poprzednim wozku tez nie mialam opuszczanego do konca i nie bylo tragedii :)
- brak podparcia dla stop - jest podparcie tyle ze wezsze :)
- kosz na zakupy - mysle ze z wozkiem bede robic male zakupy typu pieczywo czy owoce :) duzy kosz nie jest dla mnie priorytetem :)
 
Do góry