reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

jak dla mnie zdecydowanie za male przednie kola, a te ktore maja wieksze nie maja ich skretnych - dla mnie to dyskfalifikuje wozwek :) no i cena :)
 
reklama
Ja mieszkam na 2 piętrze bez windy ale ja będę wciągać i zjeżdżać ze schodów. Ma mieć duże koła pompowane i to najważniejsze:)
mi_lva fajny ten x-lander i ma dobre opinie:)
 
niestety teraz taka moda na wozki z przednimi kolami mniejszymy - chyba 90% wozkow tak ma

mi sie to wizualnie nie podoba ale chyba nie ma wyjscia
 
mi te kółka nie bardzo pasują wolę takie duże pojedyncze ale co kto woli:tak:
szukam wózka 3w1 najlepiej jak na razie zwracam głównie uwage na wygląd heh wiem wiem że to nie tak:zawstydzona/y:
3w1 wózki X-LANDER wózek XA+FOTELIK-new model 2013 (3684388809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. słyszałam że z tej firmy są dobre wózki i ładne:-D

a jesteś pewna, że chcesz fotelik od x-landera? można kupić 2 w 1 i do tego fotelik oddzielnie np cybex aton lub maxi cosi citi, da się je zamontować na stelażu x-landera. tylko te foteliki mają 4 gwiazdki w testach zderzeniowych a te, które zazwyczaj są w zestawach już nie.

zobacz tu masz 2 w 1 X-LANDER XA wózek głęboko-spacerowy 2013 - 1056.10 zł - Junior - wózki dziecięce - Junior - wózki dziecięce 1299

i fotelik cybex Cybex Aton 2 -499

razem wychodzi cenowo tak samo a o ile bezpieczniej.

ale oczywiście to tylko moja opinia. ja naprawdę jestem zafiksowana na punkcie bezpieczeństwa w samochodzie:pP mój M. też, więc kłótni nie było.
 
a widzisz to nie wiedziałam myślałam że nie będzie inny pasował do stelaża :sorry2: zależy mi po prostu na takim żebym fotelik mogła zamontować prosto z auta dziecka nie budzić i sru na kółka i jazda:-D o x ladnerach właśnie czytała bardzo dobre opinie też bym chciała żeby koła miały tą samą wielkość albo chociaż różniły się odrobine na pewno nie takie podwójne i najlepiej duże pompowane fajna amortyzacja jest żadne dziury nie straszne :-D
 
z x-landerem minus jest taki, że ni da się w spacerówce położyć oparcia"na płasko" poza tym bardzo fajny wózek
 
a ja mam nowy wozek na oku :)

juz wiem na pewno ze chce bialy - niestety niewieli modeli ma biale w ofercie, ale znalazlam
i wg mnie tez jest piekny i nie wiem czy nie bardziej niz tamten

Tako Alive - dzisiaj jedziemy go zobaczyc :)

tako-alive-08_4949.jpg

1373560515_ALIVEGBIALY.jpg
 

Załączniki

  • tako-alive-08_4949.jpg
    tako-alive-08_4949.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 66
  • 1373560515_ALIVEGBIALY.jpg
    1373560515_ALIVEGBIALY.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 68
Kosmiczny:))) i fajnie, że można go podotykać, obejrzeć na żywo. Koniecznie zdaj nam relację po powrocie. Ciekawe czy jest lekki, bardzo mi się podoba:)
 
reklama
i znowu mam metlik w glowie :(

ten wozek ma fatalnie wpinana gondole, i ponoc awaryjne kola :( poza tym jest sliczny

ale trafilismy na super obnizke Mutsy Transporter i Mutsy 4ride - ze az zal nie kupic, ale kazdy z nim ma jakies wady i wachamy sie, myslimy, czytamy...... oszaleje
jutro bedziemy dzwonic do kiedy ta przecena i chyba trzeba bedzie szybka decyzje podjac :)
 
Do góry