reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

co do koloru, to przy Jasku mialam czerwony wozek i szczerze nie pamietam zeby mial jakies plamy czy zabrudzenia.... sprzedalam go w stanie idealnym nie piorac go, nawet szmatka nie przecieralam bo sie nie brudzil

w wozku nie dawalam mlodemu jedzenia - ew sucha bulke

potem jak mial dwa lata i mial mniejsza spacerowke to ta juz byla bardziej eksploatowana i tam juz jakies zabrudzenia byly
 
reklama
Ptysia - ja miałam taki jasno niebiesko szary wózeczek... też sprzedałam go w idealnym stanie... nie prałam, nie przecierałam... nigdy się nie zbrudził... czasami jak widzę wózki na mieście to się zastanawiam co oni z nimi robią że są takie brudne? bo poza spacerówką (parasolką) którą mamy już wiele lat, to gondolka i spacerówka w dużym wózku były naprawde czyściutkie i w stanie idealnym...

Teraz marzy mi się ten: Promocja ! Peg-Perego wózek 3w1 Pliko Switch Compact Modular 2013 (spacerówka+ gondola+ fotelik Tri-Fix) kolor Blu [id16116] - 1849.00 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z
 
Ptysia - ja miałam taki jasno niebiesko szary wózeczek... też sprzedałam go w idealnym stanie... nie prałam, nie przecierałam... nigdy się nie zbrudził... czasami jak widzę wózki na mieście to się zastanawiam co oni z nimi robią że są takie brudne? bo poza spacerówką (parasolką) którą mamy już wiele lat, to gondolka i spacerówka w dużym wózku były naprawde czyściutkie i w stanie idealnym...

Teraz marzy mi się ten: Promocja ! Peg-Perego wózek 3w1 Pliko Switch Compact Modular 2013 (spacerówka+ gondola+ fotelik Tri-Fix) kolor Blu [id16116] - 1849.00 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z

:-D jako pierwsza "wariatka" pisałam kilka postów temu że właśnie KUPIŁAM JUŻ TEN ZESTAW :-D :-D :-D

mega okazja, prawie nie używany, już taki wcześniej miałam, rewelacja, z kurierem 800zł (gondola, spacerówka, torba, fotelik)
pierwszym właścicielem był serwisant peg perego więc mam gwarancję braku usterek ;-)
kolor java
 
Hejo... Na co zwracacie uwagę wybierając wózek ? Bo nie mam pojęcia czym się kierować, wiem że waga jest istotna, poza tym wygląd, no ale wygląd nie jest najważniejszy, więc powiedzcie mi na co zwracać uwagę :). I czy lepsze są takie wielofunkcyjne czy np. osobno głęboki, osobno spacerówka itd...
 
hmm ta camerelo sevilla, którą ja wybrałam waży z gondolką mniej niż12 kilo. ten bebetto, który wkleiłaś tez jest lżejszy. navington cadet też.
 
15 to już zaczyna sie robić ciezkawy... Ale to trzeba moim zdaniem dostosować do swoich warunków - jeśli mieszka sie w domu i nie trzeba pokonywać stopni, to może być, ale dla mieszkańców bloków (bez windy) przydałby sie lzejszy
 
reklama
Do góry