reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

A ja dzisiaj pierwszy raz widziałam za oknem taki wózeczek. Ładnie sie prezentował.. :) leviro core

26de7c6fb68ca72785e5d1e44c2ca446-520x520.jpg
 
reklama
Ja napaliłam się własnie na takie podwójne Leviroo Divi, tylko nie koniecznie białe ale kolorów jest wiele do wyborów. Całość z wieloma dodatkami kosztuje w granicach 2000. Troche dla mnie dużo ale na parę lat by było.
 
rzeczywiście bardzo podobny. zaczynam mieć mętlik w głowie. kuszą mnie trochę ruchome przednie koła.

bo najbardziej zastanawiamy się nad takim modelem tej samej, polskiej firmy:
1a.jpg 3a.jpg4a.jpg
dokładnie w takim kolorze, tylko stelaż chromowany. widzieliśmy na żywo na targach. cudo :-):-)
pencil.png
 

Załączniki

  • col1b.jpg
    col1b.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
To ja się już mogę oficjalnie pochwalić, że kupiliśmy ten wózek: Chicco Black Label.

Jest super, prowadzi się naprawdę lekko, ma skrętne przednie koła z możliwością ich zablokowania i w ogóle ma mnóstwo bajerów. Składanie go zajęło nam tyle czasu, że się potem śmialiśmy, iż pierwszy test na rodzicielstwo już za nami ;-)
Ale wózek naprawdę się pięknie prezentuje.
 
Witajcie, ja zamówiłam wózek firmy jedo, mam nadzieję, że nie będę żałowała wyboru. Wózek wydaje się być super, jest lekki, łatwo się prowadzi i fajnie wygląda:)
 
reklama
martaik ja też oglądałam Jedo i pan ze sklepu bardzo zachwalał te wózeczki. myślę, że będziesz zadowolona :-)

ja, po wczorajszej wizycie muszę się zacząć zbierać, chociaż wózek może być kupiony na samym końcu.
 
Do góry