reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
anbar - stylowa fura ;-) . On taki calutki czarny jest? Ładny jest, nie powiem, ale nie boisz się, że będzie widać każde zabrudzenie/wyblaknie?
 
anbar - stylowa fura ;-) . On taki calutki czarny jest? Ładny jest, nie powiem, ale nie boisz się, że będzie widać każde zabrudzenie/wyblaknie?

Ma dużo białych i jasnych elementów. Zabrudzeniami się nie martwię, w końcu każdy wózek się zabrudzi tym samym ;-), czy wyblaknie to nie wiem, zimą raczej nie... A zresztą to chyba ryzyko wszystkich wózków. Jedyne co by mnie mogło martwić, to że spacerówka ma jasnu uchwyt ten co się znajduje przed dzieckiem. Podejrzewam, że zostanie w tym kolorze najwyżej tydzień ;-)
 
efinka x-landery fajne wózeczki:) ja widziałam arctic na żywo i jakoś mnie nie urzekł... może dlatego ż nie lubię jasnych kolorkóe...ale energy jak najbardziej.
 
Witam :) nasza fura też już stoi w domu :-)
Wybór padł na wózek Implast Bolder SD Ecoline 2010 kolor safari.
Jak na razie jesteśmy zachwyceni. Wczoraj od razu przetestowała go nasza półtoraroczna chrześnica. już niedługo przekonamy się jak będzie służył naszemu szkrabowi :-D
 
reklama
Ja wczoraj zamówiłam wózek, i właśnie mi kurier przywiózł....najpierw zadzwonił a ja w ciężkim szoku że już przyjechał, bo przelew zrobiłam wczoraj o 9 rano a dziś już wózek :-D

Zdecydowaliśmy(zdecydowałam :cool2:) się na Tako X Jumper i jestem zachwycona tym wózkiem, na moje okolice jest idealny. Zastanawiałam się nad innymi (Musty, Mura, Inplast) ale stwierdziłam że zamówię ten, no bo cena też dla nas była ważna, bo kupiliśmy mebelki, i wózek za ponad 2 tyś. by nas dobił :sorry2: ale jestem zachwycona :)
Super, i tyle gratisów dostaliśmy :)
 
Do góry