reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Jak tylko mój SuperMan :-D go złoży to wrzucę fotki, bo na razie mi się opiernicz dostał że go wniosłam i rozpakowałam :tak: ale nie mogłam się oprzeć i doczekać, w sumie kolor wybrałam pierwszy lepszy, bo Tako ma taką gamę kolorów że oszaleć można.
Więc zamontuję koła to stelaża i będę fotki cykać :tak:
 
Właśnie przetestowałam wózek, i prowadzi się fantastycznie, tylko gondolka musi się delikatnie rozprostować, bo pewnie długo leżała złożona.
Nie przypuszczałam że widok wózka tak mnie uszczęśliwi, po prostu sama radość!
Nie wierzę że za dwa miesiące utulę maleństwo które jest częścią mnie i mojego męża, ahhh... oto furka naszego Leosia :)
PICT0100.JPG
 
Trusia - ja nie mam jeszcze wózka!!!!:):):) Ale ne kupuję nowego, tylko z allegro albo gumtree. Ale jeszcze nie wiem jaki więc nie mam co kupować ;) Nęci mnie X-Lander XA, tylko skurczybyk ciężki , a ja muszę wtachać go na II piętro.
 
reklama
Trusia zapłaciłam 1.200, używany można dostać już za 400-500 zł.
Co do gratisów to jest jeszcze moskitiera, osłonka przeciwdeszczowa, właśnie torba i adapter do fotelika. I dostawa w 20 godzin od dokonania wpłaty.
Polecam, jest naprawdę cudny. Wiadomo że gdybym miała więcej środków to kupiłabym pewnie Musty, ale i tak jestem strasznie zadowolona :)
 
Do góry