reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Trusia a gdzie są te sklepy?Możesz podać namiar?Chodzi mi głównie o mutsiaki,bo we Włocławku akurat nie mieli transportera który nas interesuje a chciałabym go jeszcze raz na "żywo" zobaczyć.
 
Myślałam o Brodnicy - Chata Skrzata, Smyk, 5-10-15, taki duży sklep na wylocie na Toruń, w okolicy to jest jeszcze chyba w Grzybnie. A komisy obok siebie obok przyhodni na ul. 18stycznia
O Rypin mnie nie pytaj bo niewiem, gdzieś w okoliach ronda :D
 
O akurat mój m. na rondzie prowadzi budowe to Go wyśle:)Dziękuje bardzo Trusia za namiary,bo Włocławek i Toruń nic nie ma ciekawego.
 
Jak dobrze pamietam jest Jaś i Małgosia (po prawej stronie od ronda w kierunku na Warszawę) i w drugą stronę chyba Bobas. Niech się spyta kogoś, w Rypinie ciężko zabłądzić :D
A i na ul.Piłsudskiego taki nieciekawie wygladający sklep Magdalenka ale ceny jak najbardziej ok (od ronda kierunek brodnica po Pstr)
 
reklama
Do góry