reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Sorki, ze sie wtrace, jestem wrzesniowka i tez nie mam jeszcze wozka.


A czy któraś z Was widziała na żywo MUTSY transporter? Jak to jest z tymi kółkami.. po podobno piankowe, które zachowują się jak pompowane:D takie coś wyczytałam na stronie mutsy..
Więc jak to jest?

Ja widziałam na zywo, akurat na sklepie były wszystkie kolory. Ten wozek ma rzeczywiscie kołka piankowe, ale jak dla mnie wygladaja na pompowane. A zachowuja sie podobnie jak pompowane, bo wozek ma amortyzacje. Ja wybieram miedzy Mutsy Transporter własnie, xl xa i zdecydowac sie nie moge. A jak bys chciała to za dopłata mozna miec 2 kólka pompowane ( chyba te wieksze 2), i to dodatkowo kosztowało 100 zeta.

Mutsy transporter widziałam w necie i faktycznie wygląda bardzo ciekawie. A ile średnio kosztuje taki wózeczek??

W Łodzi w Słoniu zestaw 3w1 (z fotelikiem Maxi Cosi Citi) 2080. I + 100 zł. za dwa pompowane koła. Na necie mozna znalezc taniej, bo troche drogawy jest ten sklep. Ale chociaz moge je dokładnie obejrzec, obsługa super. I kolorki wszystkie na sklepie wystawione, wiec nie trzeba w ciemno kupowac.
 
reklama
agrafka codziennie coś mi nowego do głowy przychodzi:)

siostra mojego M. kupiła niedawno JEDO FYN i prowadzil mi się super, ale jest troszkę duży, nawet po złożeniu...

a dziś się wsciekłam normalnie... weszlam na pewna szczecinską stronę z ogloszeniami i tam ktoś miał do sprzedania x-landera 3 w 1, ponoć w świetnym stanie za 800zl. Ogłoszenie wystawione wczoraj o 16 ale wózek już sprzedany...
 
o hehe udało im się sprzedać błyskawicznie :-) ja tylko kręcę nosem na x-landera, bo nie ma w zestawie fotelika..i trzeba kombinować
 
agrafka, xlandery są na allegro w zestawach z fotelikami maxi cosi,my chyba właśnie się na taki zestaw zdecydujemy :)
 
hmm..właśnie też znalazłam aukcje z fotelikiem, ale widzę, że są koła piankowe i pompowanie, które lepiej wybrać na zimę i na nasze chodniki? wiecie może ile cm ma gondola?
 
Co do kół to ja nigdy nie wybrałabym pianki ani plastików.Mam już małe doświadczenie z wózkami nasz sprawdził się nawet nad morzem i chodziliśmy z wózkiem po wydmach.A na śniegi minionej zimy nic nie pomagało nawet pompowane koła.Ale prowadziło się lżej wózek niż na pompowanych niż na piankach.Raz zamieniłam się z koleżanką i myślałam że padne.
 
Ja też jestem za pompowanymi - owszem, czasem się przebijają (ale od tego mamy Mężczyzn i zestaw naprawczy standardowo dodawany ;-) ) ale komfort jazdy Maluszka nieporównywalnie większy - szczególnie w przypadku nierówno brukowanych chodników jakie są w Karpaczu - z moich obserwacji wynika, że przyjezdne mamusie z wózkami na piankowych kołach narzekają. Podobno w Mutsy pianka jest robiona tak, że nie odczuwa się różnicy ale jakoś tego nie widzę... Poza tym na okres zimowo wiosenny (czytaj zimowo - pozimowy) w ogóle wydaje mi się, że pompowane są jakieś takie solidniejsze.
 
reklama
Ja osobiście chyba jestem tradycjonalistką....i nie wyobrażam sobie wózka na piankowych kółkach a już wózek na 3 w ogóle odpada....ale może dlatego, że przeprowadziliśmy się z centrum wawki na mega wieś - brak utwardzanych dróg to tu standard...ech...więc chyba dlatego jestem nastawiona na 4 pompowane kółka i najlepiej jakąś solidną amortyzację....
ale jedno jest pewne - nie chcę kupować nowego wózka....wolę z wyższej półki a używkę (byle w dobrym stanie)...
Wy kupujecie nowe czy też próbujecie przyhaczyć jakieś okazje?
pozdrawiam!
 
Do góry