reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

No niestety dzisiaj wózka nie bedzie bo mój Mek ma 38st gorączki i leży :-( Mam nadzieję, że do jutra mu spadnie!!
 
reklama
Koralowa ja też się między tymi dwoma wahałam, ale wkońcu wygrał jedo fyn 4ds, z tej serii Jedo Special Edition.
Wygląda naprawdę fajnie, a przez to że ma np. biały albo beżowy stelaż wygląda leciutko i oryginalnie:-)
A na dodatek zamówiliśmy kolor filoetowo -rózowy, a dostaliśmy filoetowo-biały, bo chyba coś źle wszyli:szok:. Wynegocjowaliśmy więc zniżkę 15%, a tak szczerze wygląda nawet lepiej niż ten z różowym:-) No i jest jedyny w swoim rodzaju:-D
Co do użytkowania to niewiele narazie mogę powiedzieć, bo jeżdżę nim tylko po pokoju i się nie mogę doczekać spacerków z niunią:-)
 
Niuunia proszę bardzo;-)
 

Załączniki

  • P1070363.jpg
    P1070363.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 102
  • P1070362.jpg
    P1070362.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 122
lahimka super bryka :-) Tylko nie wiem czy to kwestia światła czy z moimi oczyskami coś nie tak, ale mi się wydaje czarno-biały, a nie fioletowo-biały :eek:
 
reklama
Niuuunia, u mnie podobnie ten wozio wyglada. ;)

Lahimka, no w jedo to do mnie raczej ten klasyczny kolor stelaza przemawia niz te kolorowe. No ale wszystko rzecz gustu. ;)
 
Do góry