reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

DSC_8285.jpgDSC_8282.jpgDSC_8284.jpgDSC_8281.jpg

No to ja wrzucam mój wczorajszy nabytek - Neo Baby Smile. Niestety kolor nie taki, jak chciałam, ale zielony też jest ok ;-)

Ten kot na ścianie z tyłu jest nad kołyską (był tam zanim się pojawiła kołyska :-) ) Kołyskę nieprzygotowaną też conieco z tyłu widać. Na pierwszym planie po lewej stoi przewijak, aktualnie zaprany różnymi rzeczami i pakującymi się torbami do szpitala :-)

Andzia/Lahimka - świetne wózeczki. Lahimka - kolorek rzeczywiście wyjątkowy :-)
 
reklama
Super pojazdy Dziewczyny :-)

Fajnie, że teraz robią takie spoko wózeczki - naszym dzidziolkom będzie się na pewno wygodnie w nich podróżować ;-)
 
Lahimka super bryka, bardzo oryginalna, na bank zrobicie furorę na spacerkach :-)
Andzia, krzynka piekne furki, bardzo mi sie podobają ,zwłaszcza kolorki ,bo ja to z tych, co wolą ciemniejsze ;-) świetne














 
Andziu, Krzynko bardzo ładne furki :-) Klaaasa :-D

Kobietki, czekamy na następne fotki wózeczków :-) Teraz już ten czas, że pewnie zaraz już wszystkie będziemy miały wózek na stanie :-D Ale ten czas leci... A dopiero co brzuszek zaczynał się zaokrąglać:-p
 
Krzynka - fajny wozek:tak:To jedna z niewielu firm ktore sa tez u mnie (przynajmniej tak mi sie wydaje...)A kolorek swietny - wyglada jak grafit z zielenia - o ile oczeta nie myla :p poczatkowo myslalam ze granat - zielen tak jak u mnie.

Hehe zielony (lub zielone dodatki) kroluja wsrod sierpnioweczek!!!
 
reklama
taki jasny grafit z zielenią :-) tak,tak - zielony króluje. Ja się chciałam wyłamać, ale mi się nie udało ;-)
Baby smile to Polska firma (dawniej Polak)... ale może do Was eksportują... ciekawe :-)
 
Do góry