reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama
niestety jeszczed nikt do mnie nie dwonił...boje sie że zaraz powiedzą, że ze względu na deszcze i stan powodziowy coś sie podziało... ale może jeszcze zadzwonią. Sklep czynny jest do 19, więc trochę czasu zostało :-)
 
Mój wózek nie miał folii do kompletu. Nawet nie wiedziałam że są w kompletach folie - myślałam że tylko takie uniwersalne :-)

Niuniaa - właśnie dzwonili ze sklepu -jest już komplet :-) Mam tylko nadzieję, że uda mi się mojego chorego Mka wyciągnąć po niego :-)
 
Koralowa no to rzeczywiście wychodzi, że jesli chodzi o wymiary to Fyn i Bolder są do siebie bardzo podobne. Prawda jest taka, że nie należy się sugerować marketingowymi opisami producentów, które nieraz są lekko naciągane, tylko najlepiej osobiście przejść się do sklepu z miarą :-)
Podjełaś już decyzję, który wózeczek u Ciebie wygrał i będzie woził Twoje maleństwo? :-)
Dokladnie. ;)

A co do wyboru to znow mam metlik. Hmmm. W implascie nie przemawia do mnie ich stelaz. Lepiej sie czulam przy jedo, ale za to w jedo ni podoba mi sie oparcie w spacerowce, konkretnie te "sloniowe uszy". Ale fajna jest blokada przednich kol, gdzie mozna uzyc nogi, a nie sie schylac i rekoma blokowac. Nie wiem. Kompletnie nie wiem...
 
Black_opal Ja dostałam jako gratis folię przeciw deszczową do wózka, moskitierę do wózka, folię przeciw deszczową do fotelika i moskitierę do fotelika- więc pełen zestaw :-)
 
Black_Opal ja dostałam w komplecie i folię i moskitierę, a nawet pompkę do kół ;-)
krzynka to super wieści. Czekamy na foto. A Twój zapewne tak samo nie może się doczekać bryki i pojedzie po nią mimo choroby :-)
 
reklama
Do góry