reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

witam Mamy, Nektarynko, my też mamy Galaktykę, zakochałam się w tych autach i to nasza trzecia z rzędu. Masz rację:) wózek spokojnie wchodzi rozłożony, w razie nagłego pakowania z powrotem do auta z jakiejś eskapady z synkiem, bardzo nam to ułatwiało życie:D Przeglądam ten temat od kilku tygodni, patrzę na wózeczki i coraz bardziej marzę o emmaljundze cerox, z nosidełkiem dla dziecka.Kosmicznie kosztuje, wiem, ale miałam przyjemność pojeździć emmą trochę i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Pomarzyć każdy może. Po starszym synku, ku mojej radości nie uchował się żaden wózek... Tzn pod przymusem "rodzinki" przyjęłam od nich wózek głęboki, mój Kochany tłumaczył, kasy mamy mało, przyda się. Rzeczony wózek nr 1 pękł w ramie po 4 miesiącach (firmy nie znam, ale wygląd miał przedpotopowy), kilkukrotne spawanie nic nie dało. Znalazła siostra używaną spacerówkę graco (po jakimś czasie skojarzyłam go z jej sąsiadką) i uraczyła mnie nim pod choinkę (!):crazy: bo przecież tamten się popsuł i potrzebny nam był. Szlag go trafił na wiosnę, tym razem po 3 miesiącach (rdza była czarną farbą zamaziana). Cudownym sposobem kuzynka męża pojawiła się po dwóch dniach ze spacerówką. Śpiewka ta sama, kasy mało, lepiej na co inne wydać. Wózek pojeździł rok (rekord), potem synek zdecydował, że będzie tylko chodzić (wcale się nie dziwię bo nie rozkładał się płasko do leżenia i podnóżek się nie podnosił). Każdy z tych wózków nie miał tych kolorów które chciałam, nie był funkcjonalny, niełatwo się prowadził (obie spacerówki miały podwójne "lotnicze" kółka, wyobrażacie sobie z nimi zimę?) albo wytelepany wcześniej skrzeczał niemożliwie albo nie dał się składać tudzież jeden potrafił się złożyć z dzieckiem w środku (dwa razy się trafiło z graco:szok:). Więc mam dość:-(. Teraz nikomu nie dam wózka wybrać, prawie dwa lata się męczyłam i mam dość, (powtarzam się, wiem). Zaczęłam już oszczędzać, (na razie mam 250, do sierpnia może się wyrobię hehe) i powoli urabiam mojego Kochanego, odnośnie zakupu wózka, choć już szwagierka się pytała:baffled: czy nie potrzebujemy głębokiego bo jej córa wyrosła i nie wiem, czy cokolwiek osiągnę, status w porównaniu z tamtymi latami troszeczkę się nam podwyższył (ale nie na tyle by lekką ręką na sam wózek 2 tysiaki wydać), póki co oszczędzam i kombinuje:cool:

Hmm.... esej mi tu wyszedł i samo marudzenie, ale mi lżej jak się w końcu pożaliłam, nie miejcie mi za złe. (M.komentuje "o co Ci chodzi?? przecież wszystkie były dobre" tylko,że on był w pracy i na spacery nie chodził, ehhh)

Słodkich snufff :)) wszystkim Mamusiom i Dzidziolkom może jak się wyśpię to mi chandra przejdzie

Poszukaj trochę na allegro. Można kupić całkiem spoko wózeczki wielofunkcyjne nawet za około 500zł i to nowe. A może wyczaisz coś używanego? Na pewno się uda- trzeba tylko troszku poszperać ;-)
 
reklama
A widzialas ja na zywo?
To byl moj typ, ale jak zobaczylam na zywo to mnie rozczarowal. Gondola z budka wyglada jakos strasznie nieforemnie. Zawiodlam sie...to oczywiscie kwestia gustu ale jak dla mnie wygladal na zywo po prostu dziwacznie i od razu zrezygnowalam. A do tego doczytalam, ze ponoc w Hiszpanii to sa srednej klasy wozki a u nas je tak wyniesli na piedestaly i ceny sa bardzo zawyzone. Troche mnie to wszystko ostudzilo w zapalach. Plusem tego wozka jest duza gondola i bardzo niska waga. No ale ja dalam sobie spokoj. Na zdjeciach jak dla mnie wygladal duzo lepiej niz na zywo niestety.

Niestety na żywo jeszcze go nie widziałam.
Muszę go obadać.
Ja muszę patrzeć przede wszystkim na wagę, bo mieszkam w starym budownictwie na 3 piętrze bez winndy,wic będę musiała go dźwigać.
Szczerze mówiąc to jakoś kiepsko z tymi wózkami, niby wybór wielki, a jak się szuka konkretnie, tak wiedząć na co zwracać uwagę, to nie ma co wybrać. Tym badziej jeszcze że ja chcę trójkołowca, a tu mi się pole zawęża.
 
Owszem, gondola X-landera bardzo ładnie się prezentuje :tak: Ale jeśli chodzi o Jedo to w wersji Classic albo Freeline wygląda najlepiej ;-) Może gdybym zobaczyła na żywo Jedo z gondolą Extreme to miałabym inne zdanie, ale niestety w sklepach takiego nie spotkałam, a w necie to wszystko wygląda inaczej :sorry:
My się zastanawiamy nad kolorem i też jest to problem, bo niestety na zdjęciach zupełnie inaczej niż w rzeczywistości te kolory wyglądają :baffled:
Chyba zdecydujemy się na czarny z zielonym - akurat ten udało się zobaczyć na żywo i się nam spodobał, więc najprawdopodobniej tak zostanie. Freeline 164 :tak:
Wózki dziecięce JEDO.
 
witam Mamy, Nektarynko, my też mamy Galaktykę, zakochałam się w tych autach i to nasza trzecia z rzędu. Masz rację:) wózek spokojnie wchodzi rozłożony, w razie nagłego pakowania z powrotem do auta z jakiejś eskapady z synkiem, bardzo nam to ułatwiało życie:D Przeglądam ten temat od kilku tygodni, patrzę na wózeczki i coraz bardziej marzę o emmaljundze cerox, z nosidełkiem dla dziecka.Kosmicznie kosztuje, wiem, ale miałam przyjemność pojeździć emmą trochę i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Pomarzyć każdy może. Po starszym synku, ku mojej radości nie uchował się żaden wózek... Tzn pod przymusem "rodzinki" przyjęłam od nich wózek głęboki, mój Kochany tłumaczył, kasy mamy mało, przyda się. Rzeczony wózek nr 1 pękł w ramie po 4 miesiącach (firmy nie znam, ale wygląd miał przedpotopowy), kilkukrotne spawanie nic nie dało. Znalazła siostra używaną spacerówkę graco (po jakimś czasie skojarzyłam go z jej sąsiadką) i uraczyła mnie nim pod choinkę (!):crazy: bo przecież tamten się popsuł i potrzebny nam był. Szlag go trafił na wiosnę, tym razem po 3 miesiącach (rdza była czarną farbą zamaziana). Cudownym sposobem kuzynka męża pojawiła się po dwóch dniach ze spacerówką. Śpiewka ta sama, kasy mało, lepiej na co inne wydać. Wózek pojeździł rok (rekord), potem synek zdecydował, że będzie tylko chodzić (wcale się nie dziwię bo nie rozkładał się płasko do leżenia i podnóżek się nie podnosił). Każdy z tych wózków nie miał tych kolorów które chciałam, nie był funkcjonalny, niełatwo się prowadził (obie spacerówki miały podwójne "lotnicze" kółka, wyobrażacie sobie z nimi zimę?) albo wytelepany wcześniej skrzeczał niemożliwie albo nie dał się składać tudzież jeden potrafił się złożyć z dzieckiem w środku (dwa razy się trafiło z graco:szok:). Więc mam dość:-(. Teraz nikomu nie dam wózka wybrać, prawie dwa lata się męczyłam i mam dość, (powtarzam się, wiem). Zaczęłam już oszczędzać, (na razie mam 250, do sierpnia może się wyrobię hehe) i powoli urabiam mojego Kochanego, odnośnie zakupu wózka, choć już szwagierka się pytała:baffled: czy nie potrzebujemy głębokiego bo jej córa wyrosła i nie wiem, czy cokolwiek osiągnę, status w porównaniu z tamtymi latami troszeczkę się nam podwyższył (ale nie na tyle by lekką ręką na sam wózek 2 tysiaki wydać), póki co oszczędzam i kombinuje:cool:

Hmm.... esej mi tu wyszedł i samo marudzenie, ale mi lżej jak się w końcu pożaliłam, nie miejcie mi za złe. (M.komentuje "o co Ci chodzi?? przecież wszystkie były dobre" tylko,że on był w pracy i na spacery nie chodził, ehhh)

Słodkich snufff :)) wszystkim Mamusiom i Dzidziolkom może jak się wyśpię to mi chandra przejdzie

Pozwoliłam sobie poszukać ;-) Może coś Ci się spodoba. Nowe: http://allegro.pl/11847_wielofunkcy...al=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&a_enum[52]=1&change_attr=Poka%C5%BC
używane: http://allegro.pl/11847_wielofunkcy...al=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&a_enum[52]=2&change_attr=Poka%C5%BC

Qrczę nie wiem czemu całe linki nie wchodzą :-( No cóż chyba sama będziesz musiała ustawić filtr nowe/używane.
 
Ostatnia edycja:
dzięki bonusowa:-), już patrzę na nie, w sumie to na wózek mamy około 800 zł, (tego co odkładam na razie nie wliczam) może coś wyjdzie z tego, wolałabym jednak nowy, bo po używanych mam traumę;-) dzięki za miłe słowa:-):-)


linki dobrze Ci weszły, mnie się otwierają, wózki ciekawe, ja w tym temacie dopiero zaczynam się rozglądać
A może mnie wróżka jakaś spotka i poczaruje troche, hehe za dużo bajek oglądam:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Kobietki ja dziś zobaczyłam wózeczek Bebe Confort model High Trek i bardzo, ale to bardzo mi sie spodobał... niestety cena dosyć odstraszająca ponad 2,500zl:/ ....
www.bebeconfort.pl

Olu nie wiem czy chciałabyś używany ale spójrz na tą ofertę jest rewelacyjna:-):tak:
Wózek - Bebe Confort High Trek 3w1, Wrocław (980742823) - Aukcje internetowe Allegro
co prawda aukcja się już zakończyła - ale trafiają się takie niejednokrotnie !!!
Moim faworytem jest wózek tej firmy - ale jednak czterokołowiec :-)
 
Bebe Confort ma fajniutkie wózeczki, oglądałam je kilka razy. Niestety na temat wózków Hebart niestety nie wiem nic.
Otóż wróżka przyszła;-). Dziś mój Kochany zadzwonił ucieszony z pracy że ma fajny wózek i kiedy wróci (niestety dopiero w poniedziałek) to będę mogła go pooglądać.:szok: teraz już mi depresja przeszła, i może to, że wózek już jest ( i że nie ja go wybierałam) to nie jest takie złe, w sumie to dwa do czterech lat i tyle, obiecałam sobie, że nie będę już marudzić w tym temacie:tak:. Ale oczywiście zdam relację cóż to jest:-p. Trzymajcie się kobietki :-):-), u mnie po tygodniu deszczu nieustannego wyszło słonko, idziemy złapać trochę witaminki D, pozdrowionka z Jelonki

rozalka dzięki za podpowiedź, zacznę asertywność ćwiczyć:laugh2: M. powiedział, że jak się nie spodoba to poszukamy coś innego (to już przełom i sukces), ale najpierw mam obejrzeć i się zastanowić. A nóż widelec coś akurat dla nas będzie??:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pojedynczych wózeczków jest taki wybór, że faktycznie ciężko wybrać.
Ja mam inny problem, bo nie ma super wózka dla bliźniąt, jednak wybraliśmy chyba najlepszy:
0736 ABC DESIGN ZOOM 2010 +2x GONDOLA +2x FOTEL (992823604) - Aukcje internetowe Allegro

No super wózeczek,ale nie boisz sie,ze będą sie kopac po plecach(no chyba,że będą zawsze przodem do siebie,ale wiem,że starsze maluchy lubia oglądać świat przed sobą)?Albo,że to z tyłu będzie znudzone i marudzic,bo będzie widziało tylko plecki rodzeństwa?Moja znajoma miała ten problem i musieli zamienic na taka spacerówke jeden obok drugiego....
A mającoś takiego tylko chyba starszy model
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: TEAM COSMO głęboko-spacerowy W PROMOCYJNEJ CENIE !!!
tu poszperaj,dziewczyny sie wypowiadaja o różnych wózkach dla blizniąt.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,574,74138884,,Wozki_blizniacze_watek_zbiorczy_zdjecia.html?v=2
 
Ostatnia edycja:
Do góry