reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

o tym hiluxie nie ma żadnych opinii :/ funkcje praktycznie te same co w jumper x , tyle, że gondolka nieco większa. A jumper x to sprawdzony i polecany model. różnica to ok 100 - 150 zł.
 
reklama
ciężki strasznie.


:-D:-D:-D
Taki mam właśnie po synku,nawet kolor,firma DorJan, w sumie bylam zadowolona,ale szybko przeszłam na lzejsza spacerówke,bo z tym kolosem ciezko było gdzies wjechac jak synek troszke byl ciezszy.
Na pewno zima go wyciagne na snieg,bo rewelacja po zaspach,błocie...A w suche dni moje Chicco ct 0.1.

Jakos tam takiego malucha nie widzę.:confused:

Ja nic,bo dostałam wózek,ale planowałam tak koło 1000-1400.:-)

mi rowniez zalezalo aby wozek byl praktyczny w zime fakt jest dosc ciezki mozliwe ze na lato kupimy lzejsza spacerowke ale na zime jest idealny
 
dziś oglądałam wózki z mężem , i niestety muszę stwierdzić ze wszystkie są tak wielkie ze nam się do auta nie zmieści :szok:
choć mamy już kombi :cool2:
I teraz się zastanawiamy...
 
a z ciekawości jakie to wózki ?:szok:
jesteśmy z mężem na etapie /powolnym/ zmiany auta z hatchbacka na kombi lub dużego sedana.
Z tego co sprawdzałam /wymiarowo!-jeszcze bez fizycznej przymiarki/ do hatchbacka mieszczą się moje wybrane bryczki ;);-)
Bo autem większym od kombi to chyba jest już Van ;):-D
Więc SHYLA - co dwie kobiety - to nie jedna ;):tak:
U mnie już trzy babeczki - stąd decyzja o zmianie pojazdu - bo mąż zawsze mieści się w jedną walizeczkę /na dłuższe wypady/ ;):-)
 
Ostatnia edycja:
a z ciekawości jakie to wózki ?:szok:
jesteśmy z mężem na etapie /powolnym/ zmiany auta z hatchbacka na kombi lub dużego sedana.
Z tego co sprawdzałam /wymiarowo!-jeszcze bez fizycznej przymiarki/ do hatchbacka mieszczą się moje wybrane bryczki ;);-)
Bo autem większym od kombi to chyba jest już Van ;):-D
Więc SHYLA - co dwie kobiety - to nie jedna ;):tak:
U mnie już trzy babeczki - stąd decyzja o zmianie pojazdu - bo mąż zawsze mieści się w jedną walizeczkę /na dłuższe wypady/ ;):-)
wózki maxi - cosi no normalnie masakra jakaś:szok:
my właśnie tez planujemy kupić inne auto takie familijne VW Sharan , tam bez problemu wejdzie taki wózeczek:tak: najwyżej będziemy mieli dwa;-)
Moj maz tez jedna walizeczka i gotow na wypad ,a ja znow potrzebuje troche miejsca:-D
 
dziś oglądałam wózki z mężem , i niestety muszę stwierdzić ze wszystkie są tak wielkie ze nam się do auta nie zmieści :szok:
choć mamy już kombi :cool2:
I teraz się zastanawiamy...

My mamy focusa i x-lander siostry wchodzi bez problemu.Poza tym nasz stary ,wielki DorJan też.A Chicco to wchodzi razem z hulajnoga i rowerkiem synka,he,he.
 
wózki maxi - cosi no normalnie masakra jakaś:szok:
my właśnie tez planujemy kupić inne auto takie familijne VW Sharan , tam bez problemu wejdzie taki wózeczek:tak: najwyżej będziemy mieli dwa;-)
Moj maz tez jedna walizeczka i gotow na wypad ,a ja znow potrzebuje troche miejsca:-D

ja mam forda galaxy.. to to samo co Sharan.. wiec także nie mam problemu z wymiarami wzków.. szczerze.. nawet rozłożony spokojnie wejdzie:)
 
reklama
Do góry