reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama
hehe, nie jestesmy fanami bujania :p
od zawsze mnie wkurza jak widze matki machające wozkami na wszystkie strony ze niby to ma dziecko uspokoic :-p
nie wiem, cos czuje ze bedzie ciezko z tym kupnem :-(
 
ja niby też :) I nie chodzi mi o takie bujanie, że dziecko aż zebami dzwoni, ale jak się prowadzi, to tak naturalnie kołysze :)
A nie chcesz jakiegoś używanego wózka? albo espiro, coneco lub abdor nie są takie drogie, a firmy już bardziej sprawdzone
 
ja niby też :) I nie chodzi mi o takie bujanie, że dziecko aż zebami dzwoni, ale jak się prowadzi, to tak naturalnie kołysze :)
A nie chcesz jakiegoś używanego wózka? albo espiro, coneco lub abdor nie są takie drogie, a firmy już bardziej sprawdzone

No własnie też czasem warto poszukac uzywanego wózka,ale bardziej sprawdzonych firm.Często sa w rewelacyjnym stanie.
Samam mam uzywany.
Espiro ma całkiem fajne wózeczki

WÓZEK ESPIRO ATLANTIC, JAK NOWY, POLECAM!!!!! (1041911860) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK ATLANTIC BABY DESIGN PARASOLKA TORBA ESPIRO (1040879518) - Aukcje internetowe Allegro
VECTOR LITE_ESPIRO_ZESTAW Z GONDOLA _W-0ZL 7,5KG (1031074366) - Aukcje internetowe Allegro
 
nom dlatego pytam, bo my naprawde jestesmy zieloni :szok:
dzieki wielkie za pomoc :))
jak byscie mialy jakies linki do tanich (moga byc uzywane) to dawajcie. my nawet nie wiemy jakie firmy są godne uwagi, wiec trudno nam sie szuka :/.
a znacie jakis sklep w Wawie gdzie sa wozki i mozna je obejrzec i 'obmacac'?
 
na gumtree reklamuje się często jakiś duży komis wózkowy...

a używane mogę Ci podesłac, ostatnio koleżance szukałam :)
 
My dostaliśmy wczoraj propozycję wózka od szwagierki-Babyactive Jet-ich synek w lipcu skończy rok i chcą go przenieść do lżejszego wózka, a z tego ich my byśmy korzystali:tak: Nie powiem-zastanawiam się szczególnie, że odpadłby nam największy wydatek;-) Nie podoba mi się tylko kolor wózka-ale jak to się mówi-"darowanemu koniowi..."
 

Martuśka a ja polecam taki wózeczek
X-Lander X-Go
Wydatek dość spory ale będziesz miała od razu załatwioną sprawę "parasolki" w przyszłości. I bardzo fajnie sie nim podjeżdża pod krawężniki czy wchodzi po schodach dzięki tej nóżce do rozkładania wózka. Ja bez problemu wchodzę z nim po schodach z 11kg Natalką w środku.
 
patent nie jest nowy, chicco od dawna ma już takie wózki. Pomysł jest dobry, o ile ktoś lubi małe kółeczka :)
 
reklama
patent nie jest nowy, chicco od dawna ma już takie wózki. Pomysł jest dobry, o ile ktoś lubi małe kółeczka :)

To prawda.
Mam Chicco,ale na zime pewnie sie przesadzimy na stary wózek synka na duzych kołach.
Jako jedyny wózio odradzam w sniegu i błocie- masakra.

z reszta za te cene mozna inne fajne wózki znalezc,a kolezance martuśce85 chodziło o cos tańszego.

kasia2506 ja bym wzieła ten wózek,zawsze mozna potem kupic inna spacerówkę.
 
Do góry